Rafał Grabias z "Królowych życia" dziś stroni od show-biznesu. Wrócił do swojego zawodu

Rafał Grabias z "Królowych życia" dziś spędza czas przede wszystkim na łonie natury. Celebryta opublikował post, w którym ujawnił, czym się obecnie zajmuje.

Rafał Grabias dał się poznać dzięki uczestnictwu w programie TTV "Królowe życia", w którym wziął udział u boku swojego ówczesnego partnera Gabriela Seweryna. Grabias pomagał projektantowi prowadzić pracownię mody, w której zajmowali się produkcją futer. Panowie w 2021 roku postanowili się rozstać, kończąc zarówno kilkunastoletni związek, jak i współpracę zawodową. Czym dziś zajmuje się celebryta?

Zobacz wideo Za czym goni Dagmara Kaźmierska? Zaskakujące wyznanie

Rafał Grabias z "Królowych życia" zajmuje się dziś ogrodnictwem. Nie tęskni za show-biznesem

Rafał Grabias postanowił odnowić swoją dawną pasję i wrócić do ogrodnictwa. Mało kto wie, że to właśnie w tej dziedzinie uczestnik "Królowych życia" zdobył swoje wykształcenie. Bohater wyznał w rozmowie z "Faktem", że życie z dala od show-biznesu mu służy i dziś realizuje się, będąc blisko natury.

Ja dzisiaj nie potrzebuję blichtru. Dzisiaj nie potrzebuję dzielić się moim życiem z widzami, z publicznością. Dzisiaj właśnie spełniam swoje wszystkie marzenia w ogrodzie, blisko natury. I to mi daje największe poczucie zadowolenia

- wyznał w rozmowie z tabloidem.

Na jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie widzimy go w gumiakach i rękawicach ogrodniczych. "Jestem mężczyzną pełnym kontrastów! Raz sztyblety z wężowej skóry, raz gumowe kalosze" - napisał. "Jak miło... Bo i mi te kontrasty są znane. Do 15.00 noszę szpilki, a potem obuwie ogrodnicze", "Panie ogrodniku, w każdej wersji jest super" - czytamy komentarze internautów. Więcej zdjęć Rafała Grabiasa z "Królowych życia" znajdziecie w naszej galerii u góry strony.

 

Rafał Grabias wciąż cierpi po śmierci Gabriela Seweryna. Niedawno wrzucił poruszający wpis

28 listopada 2023 roku media obiegła wiadomość o śmierci Gabriela Seweryna. Rafał Grabias wciąż nie może pogodzić się z odejściem byłego partnera i często wspomina go na Instagramie. Niedawno opublikował na Instagramie czarno-białe zdjęcie, na którym widać ich obydwaj uśmiechniętych. "Trzy miesiące. Miłość nie zawsze kończy się tam, gdzie kończy się związek" - napisał Rafał Grabias. Wpis dogłębnie poruszył obserwatorów celebryty.

Gabriel Seweryn, Rafał GrabiasGabriel Seweryn, Rafał Grabias Gabriel Seweryn, Rafał Grabias, KAPiF

Tęsknisz za programem "Królowe życia"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.