Doda krytycznie o modzie na szybkie odchudzanie. Uderza w inne gwiazdy. "Wszyscy to żrą"

Doda postanowiła przemówić do swoich fanów na InstaStories. Wypowiedziała się obszernie o popularnych metodach na odchudzanie. Nie szczędziła słów krytyki w kierunku innych osób z branży.

Doda to jedna z najpopularniejszych osób w polskim show-biznesie. Piosenkarka od lat zachwyca doskonałą figurą. Jaki jest jej sekret? - Uważam, że kobiety po 35. roku życia powinny całkowicie zrezygnować z mięsa i alkoholu. Ja tak zrobiłam. Jestem na diecie bezglutenowej, bez laktozy, jem ryby, czasami dziczyznę, jeżeli mam taką ochotę, słucham się swojego organizmu. Cukru nie jem od 15 lat. Jeżeli mam ochotę na słodycze, to jem owoce, ale fruktozę do 14:00 - mówiła w wywiadzie, którego fragment udostępniła w mediach społecznościowych. Dodała także, że uczęszcza na treningi z elektrostymulacją. Ostatnio Doda postanowiła wypowiedzieć się na temat trendów związanych z odchudzaniem.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska wypowiedziała się o Dodzie.

Doda o metodach odchudzania lekami. "Wszyscy to żrą". Skrytykowała inne gwiazdy

Doda postanowiła zwrócić się ostatnio do swoich obserwatorów na InstaStories. Zrobiła to po tym, jak znalazła się na drugim miejscu w rankingu 100. najbardziej wpływowych osób publicznych według See Bloggers. Opowiedziała o stosowaniu leków na różne schorzenia, np. insulinooporność, w celu schudnięcia. - Po prostu wszyscy to żrą, bo inaczej się tego nie da nazwać, żeby wyglądać chudo i masowo chudnąć. Nie zdają sobie sprawy, że nie chorując na żadną z tych chorób i nie będąc w kategorii osób, które potrzebują tych leków, [biorą leki - przyp. red.] tylko i wyłącznie by podkręcić swój wygląd, czyli próżność. Będą popisywać się szybkim efektem, bo nikomu nie chce iść się na siłownię. Nikomu nie chce się [przejść - przyp. red.] na tryb sportowy, nie nadużywać używek, spać, dieta, dyscyplina - różne rzeczy, które są na wyciągniecie ręki. Trzeba mieć do tego charakter, sami siebie skazują na fatalne skutki uboczne - mówiła w mediach społecznościowych. Dodatkowo Doda skrytykowała osoby z branży. Dlaczego?

Chciałabym powiedzieć wam to, czego nie powiedzą im inne gwiazdy, z krótkiego i prostego powodu - ponieważ same to robią

- mówiła. Odniosła się do panujących trendów. - Jak wiecie, moda zawsze przychodzi z góry, czyli od gwiazd, celebrytów ze szklanego ekranu, tudzież telefonu teraz. Większość z nich dla pogoni za nieosiągalną czasami dla nich sylwetką, piękną cerą, wyglądem, którym chcą się popisywać przed swoimi fanami, są w stanie robić bardzo różne głupoty. Bardzo się poświęcać, a potem zbierać tego plony. Oczywiście, nikt nie powie, jaką cenę za to płacą zdrowotnie itd. Mam wrażenie, że - biorąc pod uwagę różnych moich znajomych - niestety jak papugi powtarzają wszystko to, co robią gwiazdy, nawet ze szkodą dla nich samych - krytykowała.

DodaDoda Fot. @dodaqueen / Instagram

Doda zaapelowała do obserwatorów. "Dbajcie o siebie"

Na koniec Doda zaapelowała do swoich obserwatorów. Zachęciła ich do dbania o siebie. - Nie jest łatwo, bo nie jest. Czasami są gorsze chwile, ale trzeba się zdyscyplinować i pokazać swoją siłę charakteru, bo organizm, to jest jedyny dom, z którego się nie wyprowadzimy do końca życia, ale takie działanie zgodne z naturą, dadzą efekty długoterminowe i przede wszystkim żadnych efektów ubocznych. Dbajcie o siebie kochani, nie faszerujcie się lekami, których efekt możecie sami osiągnąć, może nie szybko, ale bezpiecznie - mówiła. ZOBACZ TEŻ: Doda twierdzi, że od lat się nie maluje. Fanka ją wypunktowała. "Ale usta zrobione". Jest odpowiedź

 
Jaką piosenkę Dody najbardziej lubisz
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.