Mateusz Morawiecki jeszcze niedawno pełnił stanowisko premiera. Po wyborach w 2023 roku zastąpił go Donald Tusk. Polityk poza pracą znajduje także czas, na spędzanie wolnych chwil z najbliższymi. Często wybiera relaks na łonie natury, o czym informuje w mediach społecznościowych. Podczas wizyty Morawieckiego w stadninie w oczy rzucił nam się pewien szczegół. Morawiecki rzadko pokazuje się bez okularów.
Na facebookowym koncie Mateusza Morawieckiego pojawił się post ze zdjęciami z rodzinnego wypadu. Na fotografiach uchwycone zostały malownicze widoki i robiące wrażenie konie. Jak widać, Morawiecki lubi wypoczywać na łonie natury z najbliższymi. Do większości zamieszczonych na portalu społecznościowym zdjęć zapozował w towarzystwie córki. Oboje postawili na typowo sportowe stylizacje. Polityk ubrał się w szarą, rozpinaną bluzę z kapturem, granatowe spodnie i sportowe buty z kontrastowymi elementami. Największą uwagę zwrócił jednak brak charakterystycznych okularów. Morawiecki bez ciężkich oprawek wygląda zupełnie inaczej.
Madzia jest opiekunką źrebaka a ja ojcem chrzestnym "Helenki". Początek majówki spędzam aktywnie z rodziną! A państwo – jak?
- pisał Mateusz Morawiecki na Facebooku.
Mateusz Morawiecki od lat związany jest ze swoją żoną, Iwoną. Owocem ich miłości jest aż czwórka dzieci. Dwoje z nich poszło już na swoje. Aleksandra i Jeremiasz opuścili rodzinne gniazdo i zaczęli budować swoje własne. Pozostała dwójka wciąż mieszka z politykiem i jego ukochaną. Ignacy i Magda lubią spędzać wolne chwile z rodzicami. Świadczą o tym szerokie uśmiechy na zamieszczanych przez polityka fotografiach. Odpoczynek na świeżym powietrzu to doskonała odskocznia i możliwość naładowania akumulatorów po wymagających koncentracji sesjach w Sejmie. Nic więc dziwnego, że ta forma wypoczynku przypadła do gustu nie tylko najmłodszym, ale i samemu Morawieckiemu. Więcej rodzinnych zdjęć polityka znajdziecie w galerii na górze strony.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Natalia Siwiec odrobaczyła córkę. Lekarka nie miała dla niej litości
Lawina komentarzy po metamorfozie w programie Rozenek. Reakcje widzów mówią same za siebie
Muniek Staszczyk wyjawił, jaka była przyczyna śmierci Pono. Dowiedział się od Sokoła
Polski aktor nie mógł uwierzyć, co usłyszał od Charlize Theron. "Zamurowało mnie"
Racewicz poruszona "Heweliuszem". Zwróciła się do żony kapitana. "Jak ja dobrze rozumiem"
Doda głęboko poruszona po obejrzeniu "Heweliusza". Padły mocne słowa
Karolak wygadał się dwa tygodnie po aferze. To powiedział Kaczorowskiej i Rogacewiczowi
Poruszający wywiad z żoną Tomasza Jakubiaka. Anastazja nie wytrzymała i zalała się łzami
Niebywałe, kogo Anna Starmach spotkała w Mediolanie. Sama nie mogła w to uwierzyć