Mateusz Morawiecki na zdjęciach z córką. Zdjął okulary. Jest nie do poznania

Mateusz Morawiecki chętnie spędza czas w rodzinnym gronie i zazwyczaj wybiera atrakcje na łonie natury. Polityk jakiś czas temu opublikował zdjęcie, na którym trudno go rozpoznać. Chodzi o małą, lecz znaczącą rzecz.

Mateusz Morawiecki jeszcze niedawno pełnił stanowisko premiera. Po wyborach w 2023 roku zastąpił go Donald Tusk. Polityk poza pracą znajduje także czas, na spędzanie wolnych chwil z najbliższymi. Często wybiera relaks na łonie natury, o czym informuje w mediach społecznościowych. Podczas wizyty Morawieckiego w stadninie w oczy rzucił nam się pewien szczegół. Morawiecki rzadko pokazuje się bez okularów.

Zobacz wideo Szokujące zachowanie Morawieckiego. Przeklął na spotkaniu. "J***ć PiS"

Mateusz Morawiecki postawił na zmiany. Tak wygląda bez okularów

Na facebookowym koncie Mateusza Morawieckiego pojawił się post ze zdjęciami z rodzinnego wypadu. Na fotografiach uchwycone zostały malownicze widoki i robiące wrażenie konie. Jak widać, Morawiecki lubi wypoczywać na łonie natury z najbliższymi. Do większości zamieszczonych na portalu społecznościowym zdjęć zapozował w towarzystwie córki. Oboje postawili na typowo sportowe stylizacje. Polityk ubrał się w szarą, rozpinaną bluzę z kapturem, granatowe spodnie i sportowe buty z kontrastowymi elementami. Największą uwagę zwrócił jednak brak charakterystycznych okularów. Morawiecki bez ciężkich oprawek wygląda zupełnie inaczej.

Madzia jest opiekunką źrebaka a ja ojcem chrzestnym "Helenki". Początek majówki spędzam aktywnie z rodziną! A państwo – jak?

- pisał Mateusz Morawiecki na Facebooku.

Mateusz Morawiecki ma dużą rodzinę. Chętnie spędza z nią wolne chwile

Mateusz Morawiecki od lat związany jest ze swoją żoną, Iwoną. Owocem ich miłości jest aż czwórka dzieci. Dwoje z nich poszło już na swoje. Aleksandra i Jeremiasz opuścili rodzinne gniazdo i zaczęli budować swoje własne. Pozostała dwójka wciąż mieszka z politykiem i jego ukochaną. Ignacy i Magda lubią spędzać wolne chwile z rodzicami. Świadczą o tym szerokie uśmiechy na zamieszczanych przez polityka fotografiach. Odpoczynek na świeżym powietrzu to doskonała odskocznia i możliwość naładowania akumulatorów po wymagających koncentracji sesjach w Sejmie. Nic więc dziwnego, że ta forma wypoczynku przypadła do gustu nie tylko najmłodszym, ale i samemu Morawieckiemu. Więcej rodzinnych zdjęć polityka znajdziecie w galerii na górze strony.

Mateusz MorawieckiMateusz Morawiecki Fot. Patryk Ogorzałek / Agencja Wyborcza.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.