Widzowie byli zaskoczeni, kiedy zobaczyli Ewel0nę. Na Instagramie wygląda trochę inaczej

Ewel0na zaskoczyła swoich fanów udziałem w "Królowej przetrwania". Była gwiazda "Warsaw Shore" pokazała się widzom z zupełnie innej strony. Niektórzy nie mogli jej rozpoznać.

Ewel0na popularność zdobyła dzięki udziałowi w programie MTV, "Warsaw Shore". Influencerka tak naprawdę nazywa się Ewelina Kubiak. Przez lata zdobyła całkiem spore grono fanów, którym okazjonalnie chwali się nowymi zabiegami medycyny estetycznej lub operacjami plastycznymi. Ewel0na miała również swój epizod w Fame MMA. Instagramerka pokonała wtedy Esmeraldę Godlewską technicznym nokautem w pierwszej rundzie. Teraz Kubiak postanowiła spróbować swoich sił w zupełnie innym programie - "Królowej przetrwania". Trudne warunki wymusiły na influencerce rezygnację z makijażu i innych dobrodziejstw. Jak wyglądała na planie produkcji? Więcej zdjęć Ewel0ny znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Jak Don Kasjo wspomina pobyt w Warsaw Shore?

Ewel0na musiała zrezygnować z filtrów na czas programu. Tak wygląda poza Instagramem 

"Królowa przetrwania" to program, w którym 12 kobiet spotyka się w niecodziennych warunkach w Tajlandii. Wyzwania, które przygotowali producenci, pozwoliły lepiej poznać poszczególne influencerki. Po emisji pierwszego odcinka na pierwszy plan wysunęła się Ewel0na, którą większość fanów znała przede wszystkim z wystylizowanych zdjęć na Instagramie. Tym razem była gwiazda "Warsaw Shore" pokazała się w naturalnej odsłonie. Część widzów zauważyła znaczną różnicę, choćby w sylwetce. Sama Ewel0na przyznała, że jest to przede wszystkim wina kamer. 

Ewel0naEwel0na Widzowie byli w szoku, kiedy zobaczyli Ewel0nę. Na Instagramie wygląda zupełnie inaczej. Fot. @ewel0na/ Instagram, 'Królowa przetrwania'/Player

Ewel0naEwel0na Widzowie byli w szoku, kiedy zobaczyli Ewel0nę. Na Instagramie wygląda zupełnie inaczej. Fot. @ewel0na/ Instagram

Ewel0na jest dumna ze swojej przemiany. Od czasów "Warsaw Shore" sporo się zmieniło 

Minęło już kilka lat odkąd Ewel0na zrezygnowała z produkcji MTV. W tym czasie influencerka brała udział w kilku większych projektach i pracowała nad sobą. Kontrowersyjnej przeszłości nie wymazuje, ale teraz skupia się już tylko na teraźniejszości i przyszłości. "Jestem dumna ze swojej zmiany intelektualnej. Każdy z nas jest młody, każdy dojrzewa i popełnia swoje błędy. Gdyby nie moja przeszłość, nie byłabym dziś tą osobą, którą jestem. Jestem mega dumna z siebie" - tłumaczyła na swoim profilu na Instagramie. ZOBACZ TEŻ: Ewel0na prawie straciła życie przez jeden zabieg. "Chodziłam z mięsem na wierzchu"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.