Marcela Leszczak pokazała nagranie sprzed ślubu. Było ekstremalnie. "Wszystko na wariata"

Marcela Leszczak i Misiek Kotreski jakiś czas temu wzięli ślub. Modelka wyznała, że jej przygotowania do ceremonii były ekstremalne. Pokazała nagranie, na którym szykuje się do wyjątkowego dnia.

Marcela Leszczak (a właściwie już Koterska) i Misiek Koterski niedawno stanęli na ślubnym kobiercu. Zakochani ogłosili wyjątkową informację za pomocą mediów społecznościowych. Wówczas nowożeńcy pokazali fanom obrączki na swoich dłoniach. Niedługo później do sieci trafiło znacznie więcej uroczych ujęć. W końcu para wyznała szczegóły. Ślub odbył się w Key West na Florydzie. Niedługo później małżonkowie wraz z synem wybrali się w podróż do Meksyku. Po jakimś czasie Marcela zdradziła kulisy wydarzenia. Przygotowania nie były najłatwiejsze.

Zobacz wideo Marcela Leszczak zmieniła fryzurę! "Tego potrzebowałam!" Jak teraz wygląda?

Marcela Leszczak pokazała, jak przygotowywała się na własny ślub. Warunki były ekstremalne

Marcela po jakimś czasie pokazała fanom swoją suknię ślubną w stylu boho. Przyznała również, że do swojego wyjątkowego dnia przygotowywała się sama. Zdradziła kulisy ceremonii. Okazało się nawet, że przez ekstremalne warunki modelka się spóźniła. "Makijaż i fryzura nie były zawrotne. Szykowałam się sama w 40 minut. Włosy umyłam i wysuszyłam. Byliśmy spóźnieni na swój ślub 30 minut, ale Misio zobaczył mnie dopiero na plaży" - napisała w sieci. Teraz pokazała również materiał wideo, na którym przedstawiła proces przygotowań. Musiała między innymi prasować ubrania. W dniu ceremonii miała ręce pełne roboty. Nie da się jednak ukryć, że efekt końcowy był zniewalający. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

Przygotujcie się ze mną na mój ślub w hotelowych warunkach. Posiłkowałam się statywem i ajfonem, ale też chciałam uwiecznić ten moment, kiedy szykuję się. Także makijaż i fryzura "by me". Włosy farbowałam dzień przed wylotem, także wszystko na wariata

- napisała Marcela pod materiałem na profilu na Instagramie.

 

Marcela Leszcza i Misiek Koterski poznali się w 2016 roku. Urocza historia przerodziła się w prawdziwą miłość

Marcela Leszczak i Misiek Koterski po raz pierwszy spotkali się w sylwestra w 2016 roku. Jak wyznał aktor, już na samym początku modelka zrobiła na nim ogromne wrażenie. Przed wystawianym spektaklem kobieta znalazła się w garderobie. - Pamiętam, że podałem jej rękę, spojrzałem na nią… i zamurowało mnie. Widziałem, że ona też się zawstydziła, wbiła wzrok w telefon i tak staliśmy obok siebie, nie rozmawiając, co było bardzo krępujące. Zaczął się spektakl, a ja nie mogłem skupić się na graniu, cały czas myślałem o tym, gdzie ona siedzi - opowiadał w rozmowie z magazynem "Viva!". Po zakończeniu sztuki oboje wybrali się na imprezę, gdzie w końcu zaczęli ze sobą rozmawiać. Po niecałych dwóch tygodniach Misiek wyznał Marceli miłość. Co było dalej? Szczegóły znajdziecie TUTAJ. ZOBACZ TEŻ: Michał Koterski świętuje rocznicę trzeźwości. Na pielgrzymce rzucił ostatni nałóg. Ma jedno życzenie

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.