Tomasz Kammel żegna się z TVP. Nawiązał do Rogalskiej. Niby miło, ale wbił szpilę. Tak ich relacja wyglądała poza kamerami

Tomasz Kammel zamieścił na Instagramie wpis, w którym odniósł się do współpracy z Marzeną Rogalską. Prezenter zdradził, co działo się za kulisami. Wyznanie zaskakuje.

Tomasz Kammel to z całą pewnością jeden z najpopularniejszych polskich prezenterów. Rozpoznawalność przyniosła mu współpraca z Telewizją Polską i prowadzenie programów o tematyce rozrywkowej. Zmiany w "Pytaniu na śniadanie" okazały się jednak bezlitosne. Kammel stracił zajmowane od lat stanowisko prowadzącego i z tej okazji zamieścił na swoim instagramowym koncie wyjątkowo długi wpis. Odniósł się w nim do współpracy z Marzeną Rogalską i zdradził kulisy ich relacji.

Zobacz wideo Nowy dyrektor w TVP mówi o dalszych losach dziennikarzy

Tomasz Kammel gorzko o współpracy z Marzeną Rogalską. Za kamerami nie było już tak idealnie

Na instagramowym koncie Tomasza Kammela zrobiło się naprawdę gorąco. Wszystko z powodu postu, jaki zamieścił gwiazdor dawnej TVP. Pojawiło się w nim wiele ciepłych słów, lecz nie obyło się bez uszczypliwości. Najbardziej dostało się Marzenie Rogalskiej. Okazuje się, że charyzmatyczna dziennikarka nie chciała kolegować się z Kammelem poza pracą.

Marzena Rogalska nauczyła mnie, jak rozmawiać z ludźmi. Pokazała, jak zarządzać energią w porannym programie, żeby od pierwszej do ostatniej minuty cały świat wirował. Mimo że prywatnie nie chciała się kolegować, na antenie stworzyła ze mną Rogamela i pozwoliła sobie po partnersku towarzyszyć. Od nikogo, z kim pracowałem ramię w ramię, nie nauczyłem się więcej niż od Marzeny. Byłem i myślę, że zawsze będę jej fanem. Przeżyliśmy w PNŚ osiem naprawdę niesamowitych lat

- napisał na swoim instagramowym koncie Tomasz Kammel.

 

Internauci narzekają na zmiany w "Pytaniu na śniadanie". Najbardziej przeszkadzają im roszady kadrowe

Pod postem dziennikarza w mgnieniu oka pojawiła się lawina komentarzy. "Przykro, że was nie ma. Serio. Teraz tego oglądać się nie da. Brakuje was. Ciepła. Błyskotliwości. Dla mnie to jest the end z 'Pytaniem na śniadanie'" - napisała jedna z fanek obserwatorek Kammela. "To już nie jest to samo 'Pytanie na śniadanie'. Szkoda, że nie liczą się z tym, kogo naprawdę widzowie chcieli oglądać jako prowadzących" - dodała inna osoba. Jak widać zmiany w obsadzie popularnej śniadaniówki nie wszystkim przypadły do gustu.

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel w TVPMarzena Rogalska i Tomasz Kammel w TVP Fot. KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.