Stylista ocenił garderobę Szymona Hołowni. Jedno mu zgrzyta. "Sugeruję zmianę"

Szymon Hołownia został marszałkiem Sejmu i od razu podbił serca internautów. Teraz jego ubiór postanowił ocenić TikToker. Zobaczcie, co powiedział o stylu polityka.

Szymon Hołownia znacząco zyskał w oczach Polaków, gdy został wybrany marszałkiem Sejmu. Jego celne i cięte wypowiedzi sprawiły, że wielu rodaków zaczęło interesować się polityką. A transmisje na żywo z Sejmu oglądały setki tysięcy osób. Sam kanał niższej izby parlamentu na YouTubie osiągnął już ponad 700 tysięcy subskrybujących. Nic dziwnego, że Hołownia wzbudza powszechne zainteresowanie mediów.

Zobacz wideo Hołownia ujawnił kulisy rozmowy z Dudą. "Umówiliśmy się"

Szymon Hołownia zlustrowany przez TikTokera

Matej Pakulski znany jako czech_guy_in_warsaw na swoim profilu na TikToku ocenia przede wszystkim stylizacje osób związanych ze sceną polityczną. Na kanale zgromadził prawie 70 tysięcy obserwujących. Tym razem na tapet wziął Hołownię.

Pakulski podkreślił, że Hołownia ubiera się naprawdę dobrze. Zauważył, że teraz jego styl znacząco się zmienił, porównując jego ubiór ze starych zdjęć do tych teraźniejszych. Podkreślił, że marszałek ma bardzo dobrze skrojone garnitury, które szyje dobry, polski rzemieślnik. Jak dodał na zdjęciu, koszt takiego ręcznie wykonanego stroju to około pięciu tysięcy złotych. 

W brustasze, czyli kieszonce, zawsze widuje poszetkę, która jest świetnym dodatkiem i często kontrastuje z resztą stylizacji, nadając jej charakteru. Czasami także jest dobierana do koszuli, ale zwróćcie uwagę na całość. Jak wszystko ze sobą współgra - powiedział z podziwem.

Influencer zwrócił również uwagę na krawat. Polityk używa wiązania typu windsor, który, jak zauważa Pakulski, jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku Hołowni ze względu na kształt jego twarzy. Komplementuje także jego wybór okularów, który ma być świetny. Zauważył jednak mankament, o którym nie zapomniał wspomnieć.

Szymon Hołownia nie uniknął wpadki 

TikToker znalazł jednak jedną wadę w ubiorze, który może wpływać na ocenę stylizacji Szymona Hołowni. W tym przypadku chodzi o zegarek. "Jednakże sugeruję zmianę zegarka na bardziej elegancki". Uznał, że ten nie pasuje do garnituru. Jak zauważył influencer, Hołownia na co dzień nie przejmuje się modą, ale w pracy zawsze stara się być elegancki. 

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Wyborcza.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.