Katarzyna Dowbor remontuje swój dom na wizji. Projekt ma pokryć siedmiocyfrowa kwota

Katarzyna Dowbor przez dziesięć lat prowadziła "Nasz nowy dom", gdzie remontowała posiadłości innych. Teraz przyszedł czas na renowację własnych czterech ścian, co ma być naprawdę drogim przedsięwzięciem.

Katarzyna Dowbor stała się twarzą "Naszego nowego domu" - programu, który potrafi nie tylko odmienić wnętrza, ale i wycisnąć łzy, wskutek poruszających historii uczestników. Obecnie ten format prowadzi inna prowadząca, czyli Elżbieta Romanowska, ale znana prezenterka również się nie nudzi, gdyż dostała kolejny program, "Dowborowa od nowa". Tym razem wzięła się za remont własnego lokum, co nie jest tanim przedsięwzięciem. 

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor porusza temat zwolnienia z Polsatu

Katarzyna Dowbor wyda na remont fortunę? Na szczęście nie z własnej kieszeni

- Przez lata remontowałam domy innych, a teraz przyszedł czas, by zająć się własnym domem. Zapraszam na premierowy odcinek programu "Dowborowa od nowa!" - oznajmiła radośnie dziennikarka na Instagramie. Dowbor postanowiła zatem wpuścić kamery do swojego urokliwego domu, co można będzie zobaczyć na kanale Canal+ Domo. Przedsmak tego programu opisywaliśmy tutaj. Jak wiadomo, remontowanie dużych posesji nie jest tanią sprawą. Materiały budowlane nigdy nie były tak drogie. U Katarzyny Dowbor znajduje się wiele wyszukanych elementów, które znajdziemy w dużych pomieszczeniach gospodarczych. Jak podaje "Super Express", na renowację takiego metrażu potrzeba minimum miliona złotych, na co na szczęście znaleźli się sponsorzy. 

Katarzyna Dowbor i kosztowny remontKatarzyna Dowbor i kosztowny remont KAPiF.pl

Katarzyna Dowbor w pierwszym odcinku "Dowborowa od nowa". Jakie są reakcje fanów?

Na cały program będziemy musieli poczekać do marca, jednak na początku grudnia mogliśmy już zobaczyć pierwszy, specjalny odcinek nowego formatu z Katarzyną Dowbor. Dziennikarka ukazała w nim fragment swojej codzienności, co bardzo spodobało się fanom. Mogliśmy zobaczyć kadry z jej posesji przed wielką metamorfozą. "Wygrałaś!", "Obejrzałam pani nowy program. Zapowiada się ciekawie", "Moja rada zaprosić do każdego programu kogoś fajnego z rodziny. Może mama na początek, albo super gościa, bo inaczej trochę pusto" - pisali obserwatorzy dziennikarki na jej profilu. Ciekawe, jak przebiegną kolejne odcinki formatu. Z pewnością przeczytacie o nich na Plotku, a po zdjęcia znanej prezenterki zapraszamy do galerii na górze strony. 

Katarzyna Dowbor i kosztowny remontKatarzyna Dowbor i kosztowny remont KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA