Obejrzeliśmy pierwszy odcinek "Dowborowa od nowa". Jak wypadła Katarzyna Dowbor? Widzowie podzieleni

Za nami pierwszy odcinek programu "Dowborowa od nowa". Tym razem Katarzyna Dowbor zaprosiła widzów do własnego domu, by pokazać im, jak sprytnie i w korzystnej cenie odnowić stare wnętrza. Przekonała ich? Reakcje mówią same za siebie.

Katarzyna Dowbor przez lata kojarzona była z hitową produkcją Polsatu "Nasz nowy domy". Format prowadziła od początku, a widzowie ją wprost pokochali. Mimo to w tym roku nowy dyrektor programowy stacji Edward Miszczak zadecydował o jej zwolnieniu. Katarzynę Dowbor w roli prowadzącej zastąpiła Elżbieta Romanowska. Nie wszystkim fanom ta zmiana przypadła do gustu. Niemniej jednak wygląda na to, że dziennikarka nie zamierza rozpaczać po utracie posady. Bowiem kilka dni temu w mediach gruchnęła wiadomość o tym, że już niebawem zadebiutuje w nowym remontowym show. Premiera programu "Dowborowa od nowa" odbyła się w sobotę 9 grudnia. Widzowie mogli obejrzeć nowy program na kanale Canal+ Domo. Jakie mają wrażenia? 

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor o menopauzie, TVP i zwolnieniu z Polsatu. Odniosła się do Elżbiety Romanowskiej. "Jest to dla mnie niewyobrażalne"

Katarzyna Dowbor ruszyła z nowym programem. Zaprosiła widzów do własnych czterech ścian

Bez wątpienia Katarzyna Dowbor na premierę wyczekiwała od dawna. Ostatnimi czasy w mediach społecznościowych zamieściła kilka postów promujących produkcję. "Przez lata remontowałam domy innych, a teraz przyszedł czas, by zająć się własnym domem. Zapraszam na premierowy odcinek programu 'Dowborowa od nowa'!" - napisała w jednym z nich. Formuła programu jest dość oczywista. Jak sugeruje tytuł, gwiazdą jest była prowadząca "Nasz nowy dom". Tym razem kamery goszczą w jej własnym domu i towarzyszą jej przez cały czas aranżacji i odnawiania wnętrz. W pierwszym odcinku Katarzyna Dowbor nie szczędziła drobnych porad i wskazówek, a przy okazji pokazała widzom, jak wygląda jej codzienność. Warto dodać, że był to odcinek specjalny. Kolejne poczynania dziennikarki na jej włościach widzowie będą mogli śledzić w marcu. 

Katarzyna Dowbor w nowym programie. Widzowie nie mogą powstrzymać się od komentarzy

Katarzyna Dowbor podjęła się metamorfozy własnego domu. Jeszcze przed premierą program wzbudzał ogrom emocji. "Właśnie zrobiłam herbatkę i czekam na program" - napisała na Instagramie jedna z internautek przed rozpoczęciem. Z kolei po emisji pierwszego odcinka w sieci rozpętała się prawdziwa burza. Widzowie zdążyli wyłączyć telewizory i ruszyli do komentowania. "Kasia super", "Wygrałaś!", "Obejrzałam pani nowy program. Zapowiada się ciekawie" - pisali na profilu Katarzyny Dowbor. Oprócz pochwał pojawiło się również kilka sugestii. "Moja rada zaprosić do każdego programu kogoś fajnego z rodziny. Może mama na początek, albo super gościa, bo inaczej trochę pusto" - stwierdziła jedna z internautek. "Tak bardzo liczyłam, że będzie pani prowadzić Dzień dobry TVN" - napisała kolejna. A wy co sądzicie o nowej produkcji? Oglądaliście? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu. 

Katarzyna DowborKatarzyna Dowbor https://www.instagram.com/katarzyna_dowbor_official/

Więcej o:
Copyright © Agora SA