"Nasz nowy dom". Wiesław Nowobilski bardzo lubi się z Dowbor. Teraz podsumował pracę z Romanowską

Niedawno ruszyły zdjęcia do kolejnej edycji programu "Nasz nowy dom", która pojawi się na wiosnę. Nadszedł czas podsumowań. Wiesław Nowobilski wyjawił, jak współpracowało mu się z Elżbietą Romanowską.

Wiesław Nowobilski jest kierownikiem jednej z ekip budowlanych w programie "Nasz nowy dom". Przez lata współpracował z Katarzyną Dowbor, która decyzją nowego dyrektora programowego stacji Polsat, Edwarda Miszczaka, została nagle zwolniona z produkcji. Na jej miejsce wskoczyła aktorka Elżbieta Romanowska. Jak Nowobilski ocenia współpracę z nową prowadzącą? Wyjawił, co działo się na planie.

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor o menopauzie, TVP i zwolnieniu z Polsatu. Odniosła się do Elżbiety Romanowskiej. "Jest to dla mnie niewyobrażalne"

"Nasz nowy dom". Wiesław Nowobilski ocenił współpracę z Elżbietą Romanowską. Jaka jest na planie?

Zakończyła się realizacja 21. edycji programu "Nasz nowy dom". Jak ekipa poradziła sobie z wyzwaniami tym razem? - Edycja była bardzo fajna. Ponownie pomogliśmy wielu rodzinom, z czego się bardzo cieszę - podsumował Wiesław Nowobilski w rozmowie z serwisem polsat.pl. Co kierownik budowy w programie sądzi o nowej prowadzącej show? Przez ostatnie miesiące mieli okazję lepiej się poznać. - Jest ciepłą osobą. Bardzo zżyła się ze wszystkimi, zarówno z moją ekipą, jak i z ekipą produkcyjną. Od razu poczuliśmy, że jest rodzinna. Weszła do programu z uśmiechem - wyjawił Nowobilski w rozmowie z serwisem.

Wiesław Nowobilski z 'Nasz nowy dom'Wiesław Nowobilski z 'Nasz nowy dom' Źródło: instagram.com/nasznowydom/

"Nasz nowy dom". Zaczęły się zdjęcia do nowego sezonu. Elżbieta Romanowska straciła posadę?

Właśnie ruszyły zdjęcia do nowej edycji programu "Nasz nowy dom". Nowe odcinki pojawią się już w wiosennej ramówce stacji. Kogo tym razem zobaczymy w roli prowadzącej? Kiedy Katarzyna Dowbor została zastąpiona Elżbietą Romanowską, aktorka musiała zmierzyć się ze sporym hejtem. Wygląda jednak na to, że w końcu przekonała do siebie widzów. "Po obejrzeniu dzisiejszego odcinka, utwierdzam się w przekonaniu, że uwielbiam panią Elę w tym programie! "Prawdopodobnie oburzę wielu, ale u pani Kasi ciut brakowało mi ciepła w stosunku do bohaterów. Choć miła, uśmiechnięta, ale czuć było jakiś dystans. U pani Eli to ciepło czuję" - napisała jedna z fanek show w mediach społecznościowych programu. Jak donosi "Super Express" Romanowską zobaczymy także w kolejnym sezonie. Jak się okazuje, w nowym odcinkach będą też zmiany. Więcej przeczytasz tutaj.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA