Sebastiana Fabijańskiego i "Blu3baby" łączy nie tylko była dziewczyna. Zrobili to razem

Sebastian Fabijański i "Blu3baby" połączyli siły. Panowie znaleźli wspólny język i udało im się wspólnie stworzyć teledysk. Zapowiedź pojawiła się w mediach społecznościowych.

Sebastian Fabijański i "Blu3baby" dokonali czegoś niezwykłego. Panowie mimo otwartego konfliktu połączyli siły i jak widać doszli do porozumienia. Dziś łączy ich nie tylko to, że są byłymi partnerami Maffashion, ale również wspólny projekt zawodowy. Fabijański i "Blu3baby" stworzyli wspólnie teledysk, którego zapowiedź pojawiła się w mediach społecznościowych. Kadry ukazujące roznegliżowanego aktora mogą zawstydzić. Jest naprawdę gorąco.

Zobacz wideo Fabijański nie miałby problemu z byciem w otwartym związku? "Wszystko zależy od partnerki"

Sebastian Fabijański i "Blu3baby" podali sobie ręce. Panowie zakopali topór wojenny i połączyli siły

Na intagramowym profilu @lubiemiecfaske zrobiło się naprawdę gorąco. Wszystko z powodu treści, która została opublikowana. Światło dzienne ujrzała zapowiedź teledysku z Sebastianem Fabijańskim w roli głównej. Aktor pokazał naprawdę wiele i zdaje się, że nie miał z tym najmniejszego problemu. Kadry prezentujące sylwetkę byłego partnera Maffashion są naprawdę odważne. Zaskakujący jest fakt, że w pracach nad klipem wziął udział "Blu3baby". Jak widać panowie przedłożyli pracę nad nieporozumienia z przeszłości i udało im się pojednać żeby zagrać do tej samej bramki.

Sebastian Fabijański poprosił, aby kanister zalać do pełna. Gasoline smell. Teledysk do utworu "Szatap" ft. @papa_fenciszek - wyczytaliśmy w opisie postu.
 

Fanki zachwycają się Sebastianem Fabijańskim. Wszystko z powodu nowego teledysku

Sebastian Fabijański to mężczyzna, do którego nie od dziś wzdycha wiele kobiet. Publikacja fragmentu nowego teledysku tylko to potwierdziła. Pojawiło się pod nim naprawdę wiele komentarzy i polubień. Użytkowniczki Instagrama wręcz prześcigały się w zamieszczaniu emocjonalnych wyznań. Jak widać współpraca Fabijańskiego i "Blu3baby" się opłacała.

Za***ista robota. A Sebastian to fajny facet. Czasem to po prostu bananowe panny mają problem same ze sobą.
Seba, miałam przyjemność mijać cię w restauracji i bardzo mi się podobało twoje podejście. Przepuściłeś mnie i otworzyłeś drzwi  mówiąc do mnie "proszę bardzo". Ale ty masz głos... Mmmmm. Pełna kulturka. Trzymam kciuki za ciebie. Czekam na jakiś dobry film z tobą.

Sebastian FabijańskiSebastian Fabijański KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA