Markowska świętuje 50. rocznicę małżeństwa rodziców. Wyjątkowy kadr. "Wiadomo po kim uroda"

Rodzice Patrycji Markowskiej właśnie świętują 50. rocznicę ślubu. Gwiazda postanowiła upamiętnić ten moment. W sieci pojawiło się urocze zdjęcie.

Patrycja Markowska od dawna występuje na scenie. Dała się poznać jako fenomenalna piosenkarka. Nie jest tajemnicą, że jest córką Grzegorza Markowskiego, legendarnego wokalisty zespołu Perfect. Nierzadko śpiewali u swojego boku na różnych wydarzeniach. Mama Patrycji Markowskiej nie jest osobą medialną, jednak wspiera swoją rodzinę w karierze. Ostatnio cała familia miała wyjątkową okazję do świętowania. Okazało się, że Grzegorz i Krystyna Markowscy są małżeństwem od 50 lat! Z tej okazji ich córka pokazała archiwalną fotografię.

Zobacz wideo Patrycja Markowska o kryzysie w małżeństwie

Patrycja Markowska świętuje 50. rocznicę ślubu swoich rodziców. Udostępniła urocze zdjęcie

Patrycja Markowska aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na profilu na Instagramie zebrała ponad 170 tysięcy obserwatorów. Piosenkarka często publikuje zdjęcia z życia prywatnego. Ostatnio opublikowała jednak niezwykle wyjątkowy kadr. Fotografia przedstawiała ją wraz z rodzicami kilkadziesiąt lat wcześniej. Opis wszystko wyjaśnił. "Dokładnie 50 lat temu ta para powiedziała sobie "tak". Cudownie mieć obok siebie kogoś z tej samej bajki. Złote gody. Tylko pozazdrościć" - napisała Markowska. Fani byli zachwyceni. Gratulowali rodzicom piosenkarki wytrwałości. "Mama jaka piękna. Wiadomo po kim uroda, a po kim głos. Wszystkiego najlepszego dla rodziców!", "Super zdjęcie, świetna pamiątka. Kolejnych pięknych lat" - czytamy pod postem w sieci. Skomentowała nawet Grażyna Wolszczak: "Wspaniale, sto lat!". Więcej zdjęć rodziny Markowskich znajdziecie w galerii na górze strony.

 

Patrycja Markowska co jakiś czas pokazuje ujęcia z rodzicami. Po tacie odziedziczyła głos, a po mamie?

Patrycja Markowska co jakiś czas publikuje rodzinne zdjęcia w mediach społecznościowych. Rzadko kiedy można zobaczyć ją jednak w towarzystwie mamy. Krystyna nie jest osobą medialną, z tego względu rzadko pojawia się w sieci. Jakiś czas temu Markowska wrzuciła fotografię z wyjazdu, na który wyjechała podczas Wielkanocy. Pozowała w towarzystwie obojga rodziców. "Kilka wyrwanych chwil szczęścia na słońcu z moimi rodzicami. To bezcenne. Pięknego czasu, bliskości i refleksji dla was kochani! Świętujmy!" - podpisała wówczas ujęcie. Fani stwierdzili, że już wiedzą po kim artystka odziedziczyła urodę. Mowa oczywiście o pani Krystynie. Zgadzacie się? ZOBACZ TEŻ: Patrycja Markowska wybrała się do fryzjera. Usłyszała, że ma włosy jak kabanosy. "Suche i kruche"

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA