Patrycja Markowska wybrała się do fryzjera. Usłyszała, że ma włosy jak kabanosy. "Suche i kruche"

Patrycja Markowska od lat jest wierna jednej fryzurze. Najlepiej czuje się również jako blondynka. Wokalistka wybrała się do fryzjera gwiazd. Tak zareagowała, gdy usłyszała, że ma włosy jak kabanosy.

Patrycja Markowska należy do gwiazd, które niechętnie ujawniają szczegóły z życia prywatnego. Artystka dała się poznać fanom dzięki talentowi wokalnemu, jednak życie zawodowe wyraźnie oddziela od tego prywatnego. Wokalistka od lat jest wierna blondowi i włosom przyciętym do ramion. Nie eksperymentuje z wizerunkiem czy szalonymi kolorami na głowie. Ma za to ogromne poczucie humoru i dystans do siebie, co pokazała, występując na wideo fryzjera gwiazd. 

Zobacz wideo Patrycja Markowska o synu i kryzysie w małżeństwie

Patrycja Markowska od fryzjera usłyszała, że ma włosy jak kabanosy. Tak zareagowała 

Patrycja Markowska najczęściej pokazuje się w rozpuszczonych, lekko pofalowanych włosach. Rzadko kiedy można oglądać ją w kucyku na głowie. Jak każda kobieta, od czasu do czasu wybiera się do fryzjera, by zadbać o włosy. Łukasz Urbański jest popularnym wśród celebrytów fryzjerem. Jakiś czas temu stworzył na InstaStories serię, w której w programie graficznym przerabia zdjęcia gwiazd i pokazuje, jak wyglądałyby w zupełnie innych fryzurach. Na tapet wziął też Markowską i swego czasu pokazał, jak wyglądałaby w ciemnych włosach. Więcej TUTAJ. Tym razem "Lukiur" opublikował na TikToku zabawne wideo. Na jego fotelu zasiadła Patrycja Markowska, która chciała poradzić się specjalisty na temat kondycji włosów. - Jak ty oceniasz moje włosy? - dopytywała wokalistka. Więcej zdjęć Patrycji Markowskiej u fryzjera znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Można było zauważyć, że ta dwójka świetnie się rozumie i lubi ze sobą żartować. - Wiesz co, twoje włosy są trochę jak kabanosy - powiedział. - Są takie grube? - próbowała ustalić Markowska. Nie, suche i kruche - wyprowadził ją z błędu rozbawiony żartem Łukasz Urbański.

Patrycja Markowska rozstanie 

Patrycja Markowska ma za sobą bolesne miesiące, w czasie których zmagała się z emocjami po rozstaniu z Jackiem Kopczyńskim. Ten układa życie u boku innej kobiety. Wokalistka nie chciała przez dłuższy czas poruszać tego tematu w mediach. "Minął już ponad rok, jestem już w innym momencie życia" - zauważyła Markowska w rozmowie z Plejadą. Podkreśliła, że teraz jest szczęśliwa. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.