Paulina Rzeźniczak na zdjęciu sprzed roku. Zaszła duża zmiana

Paulina Rzeźniczak podzieliła się zdjęciem zrobionym w grudniu 2022 roku. Mimo że minęło tylko kilkanaście miesięcy, widać sporą zmianę w jej wizerunku.

Jakub Rzeźniczak związał się z Pauliną Rzeźniczak (jeszcze wtedy Nowicką), gdy jego była partnerka, Magdalena Stępień, była w ciąży. Wówczas wiele osób krytykowało piłkarza, jednak udowodnił, że nie był to jedynie przelotny romans. W listopadzie 2022 roku sportowiec wziął ślub w Miami, a uroczystość odbyła się na plaży. Później Jakub i Paulina Rzeźniczakowie spędzali miesiąc miodowy w Stanach Zjednoczonych. Żona piłkarza opublikowała zdjęcie pochodzące z grudnia 2022 roku, prawdopodobnie wykonane podczas wyjazdu do USA. Widać u niej sporą zmianę.

Zobacz wideo Magda Stępień o znajomości z Anną Lewandowską. Mają kontakt?

Paulina Rzeźniczak na zdjęciu sprzed roku. "Trochę się zmieniłam"

Paulina Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczak niebawem będą świętować pierwszą rocznicę ślubu. Para spodziewa się dziecka, o czym poinformowali na Instagramie we wrześniu, publikując fotografie z sesji, na których trzymają zdjęcia USG. "Czekamy na ciebie" - pisali. Tymczasem Paulinę Rzeźniczak wzięło na wspomnienia. Najpierw opublikowała zdjęcia i nagranie z wyjazdu do Nowego Jorku, gdzie piłkarz jej się oświadczył w grudniu 2021 roku. "To był cudowny wyjazd, Nowy Jork jest niesamowity, kiedyś tam wrócimy" - pisała. Na InstaStories dodała też zdjęcie wykonane w grudniu 2022 roku, zrobione prawdopodobnie podczas miesiąca miodowego. Wówczas Paulina Rzeźniczak miała jeszcze długie włosy (pod koniec lutego ścięła je na krótkiego boba). Uwagę zwraca także mocna opalenizna. Zdjęcie znajdziecie w galerii na górze strony.

Trochę się zmieniłam - oceniła.

Paulina Rzeźniczak i Jakub Rzeźniczak już wybrali imię dla córki

Rzeźniczakowie już ujawnili, że będą mieli córkę. Poinformowali o tym, w nietypowy sposób. Podczas imprezy, na którą zaprosili bliskich, Jakub Rzeźniczak kopnął piłkę, z której wyleciał różowy pył zwiastujący narodziny dziewczynki. Nagranie z wydarzenia opublikowali na Instagramie. Niedawno zdradzili, że już wybrali imię dla córki. "Odpowiadając na kolejne, podobne pytania, póki co nie chcemy dzielić się wybranym imieniem" - napisała Paulina Rzeźniczak w mediach społecznościowych.

Paulina Rzeźniczak w ciążyPaulina Rzeźniczak w ciąży Instagram.com/paulina_rzezniczak

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.