Paulina Rzeźniczak jest w ciąży! "Czekamy na ciebie"

Rodzina Rzeźniczaków wkrótce się powiększy. Małżeństwo pochwaliło się w sieci zdjęciami USG dziecka.

Internauci już wcześniej dywagowali, że Paulina i Jakub Rzeźniczakowie spodziewają się dziecka. Te przypuszczenia potwierdziła później była partnerka piłkarza, Magdalena Stępień. Sami zainteresowani jednak konsekwentnie milczeli w tym temacie. Teraz potwierdzili radosną nowinę. W sieci zamieścili zdjęcie USG dziecka. 

Zobacz wideo Paulina Rzeźniczak odpowiada na hejt. Zastanawia się, czy zniknąć z mediów społecznościowych

Paulina Rzeźniczak potwierdziła ciążę. Internauta: No w końcu

Paulina Rzeźniczak udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją w objęciach męża. W ręku trzyma zdjęcia USG dziecka. Para na głowach ma czapki z napisami: "Mama" i "Tata". W opisie znalazły się krótkie, ale jakże wymowne słowa: "Czekamy na ciebie". Na post, który także na swoim profilu udostępnił Jakub Rzeźniczak, szybko zareagowali sympatycy celebrytów. W komentarzach pojawiło się wiele gratulacji. "No w końcu. Cieszę się razem z wami", "Dużo zdrówka", "To się będzie działo", "Gratulacje" - pisali internauci. 

 

Rzeźniczakowie spodziewają się dziecka

Przypomnijmy, że Paulina i Jakub Rzeźniczakowie pobrali się w listopadzie 2022 roku. Wcześniej piłkarz był mężem Edyty Zając. W wywiadach przyznawał później, że dopuszczał się wielu zdrad. W wyniku romansu z Eweliną Taraszkiewicz ma nieślubną córkę Inez. Później był związany z modelką Magdaleną Stępień. Syn pary, Oliwier, urodził się w lipcu 2022 roku, ale rok później zmarł. Chłopiec zmagał się z rzadkim rodzajem nowotworu wątroby. W rozmowie z Żurnalistą w czerwcu 2023 roku Rzeźniczak przyznał, że jego obecna żona Paulina była w ciąży, ale ją poroniła. Ostatnio była partnerka piłkarza, Magdalena Stępień, opublikowała zaskakujący wpis na InstaStories, w którym prosiła internautów, żeby nie pisali do niej w temacie dziecka, którego spodziewa się Rzeźniczak. Celebrytka zaznaczyła, że wie o tym od dawna. 

Proszę was, nie piszcie mi wiadomości, że nowa partnerka mojego eks jest w ciąży. Ja to wiem od dawna. Nie chcę być kojarzona z nikim z ich otoczenia. Przestańcie mnie informować o tym, co oni robią i co dzieje się u nich w życiu (...). Minęły już dwa lata od naszego rozstania, a ja nadal jestem kojarzona z moim eks. Nie chcę! Nasze drogi rozeszły się już dawno temu - napisała Magdalena Stępień.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.