Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub w Miami. Ceremonia odbyła się na plaży

Jakub Rzeźniczak razem z partnerką Pauliną Nowicką wybrali się do USA, gdzie postanowili się pobrać. Zakochani pochwalili się fotografiami z ceremonii na plaży w Miami.

Jakub Rzeźniczak związał się z Pauliną Nowicką jeszcze przed narodzinami syna, którego doczekał się ze związku z Magdaleną Stępień. Rodzice chłopca w lipcu bieżącego roku musieli zmierzyć się z ogromną stratą, jaką była śmierć Oliwiera. Piłkarz oświadczył się ukochanej wręczając jej okazały pierścionek z diamentem w czasie lotu helikopterem nad Nowym Jorkiem. Związek małżeński zawarli na plaży w Miami. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Śluby polskich piłkarzy ociekały luksusem. Był jeden wyjątek. Napastnik postawił na skromną imprezę

Zobacz wideo Najgorętsze śluby gwiazd. To o nich mówiła cała Polska. Pamiętacie?

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka już po ślubie. Pobrali się na plaży w Miami 

Jakub Rzeźniczak jeszcze niedawno pokazywał się z posiniaczoną twarzą i opatrunkami. Nie bez powodu mówi się, że "do wesela się zagoi" i tak było w przypadku piłkarza Wisły Płock. Na początku listopada Paulina Nowicka została zapytana przez fanów o ślub. Ukochana sportowca nie chciała za dużo zdradzać, ale można było wywnioskować, że planuje sekretną ceremonię

Zakochani nie zamierzali długo czekać. Na Instagramie opublikowali kilka kadrów ze ślubu. Pobrali się na jednej z plaż w Miami, a wśród zaproszonych gości był Krzysztof Gojdź, znany lekarz gwiazd. 

Mr&Mrs Rzeźniczak - czytamy.

Przy okazji zaprezentowali ślubne kreacje. Piłkarz zdecydował się na jasny garnitur, a jego świeżo upieczona żona miała na sobie zwiewną suknię ślubną z gorsetową górą. 

 

Na InstaStories pochwalili się również kadrem z pierwszego tańca. 

Więcej zdjęć ze ślubu znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

W komentarzach pojawiły się życzenia szczęścia i miłości, ale część obserwatorów piłkarza w takim dniu przywołała wspomnienia o śmierci Oliwiera twierdząc, że ten nie ma "klasy i moralności za grosz". 

Więcej o: