Zbigniew Zamachowski nie musi już tułać się po Warszawie. Gabriela Muskała zrobiła ważny krok

Zbigniew Zamachowski po rozstaniu z Aleksandrą Justą zostawił nie tylko rodzinę, ale także majątek. Aktor od czasu wyprowadzki od drugiej żony, wynajmował mieszkanie. Wygląda na to, że wreszcie znalazł ciepły kąt.

Na początku września Monika Richardson pochwaliła się w sieci wspólnym zdjęciem ze Zbigniewem Zamachowskim. Para upamiętniła w ten sposób dzień rozwodu, na który od dłuższego czasu czekała. W sądzie aktor i dziennikarka pojawili się uśmiechnięci i w dobrych nastrojach. Wygląda na to, że zażegnali wszelkie konflikty. "Brawo dla mądrych ludzi. Podziwiam oboje" - komentowali internauci. Byli małżonkowie już od jakiegoś czasu na nowo układają sobie życia. Zbigniew Zamachowski dwa lata temu znowu się zakochał, a jego wybranką została aktorka, Gabriela Muskała. Jak się okazuje, nowa partnerka oddała mu nie tylko serce, ale także auto i pół mieszkania. 

Zobacz wideo Monika Richardson o metamorfozie. Zdradziła, jakie ma jeszcze plany

Zbigniew Zamachowski już nie musi tułać się po Warszawie. Zamieszkał z ukochaną

Zbigniew Zamachowski dla Moniki Richardson porzucił żonę i matkę czworga swoich dzieci Aleksandrę Justę. Byłej żonie zostawił nie tylko cały swój majątek i samochód, ale zobowiązał się też do płacenia alimentów. Przez to jego sytuacja materialna zupełnie się zmieniła. Po rozstaniu z Richardson wynajmował mieszkanie, ale jak się okazuje, to już przeszłość. U boku Gabrieli Muskały znalazł nie tylko miłość, ale także ciepły kąt. Jak donosi "Super Express" para właśnie weszła na kolejny poziom znajomości i aktor wprowadził się do partnerki. Mało tego, dostąpił zaszczytu prowadzenia jej ukochanego auta. Wygląda na to, że miłość kwitnie, a Zamachowski nie musi się już tułać po wynajmowanych mieszkaniach. 

Zbigniew Zamachowski, Gabriela MuskałaZbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała, fot. kapif.pl

Gabriela Muskała o relacji ze Zbigniewem Zamachowskim. "Mogę mu się wypłakać w ramię". Jest jedno "ale"

Zbigniew Zamachowski niedługo po rozstaniu z Moniką Richardson znów się zakochał. Aktor często pojawia się w mediach w kontekście swoich partnerek. Nową ukochaną poznał podczas pracy na planie spektaklu "Oszuści". Gabriela Muskała ceni go za charakter i podejście do życia. Tak aktorka mówi o ich relacji w wywiadach. - Cudowne poczucie partnerstwa i swobody, akceptacji absolutnej i to, że ja się z tym człowiekiem mogę śmiać przede wszystkim. Ale też mogę mu się wypłakać w ramię, jak trzeba i pomóc, jak jemu jest ciężko - podkreśliła w rozmowie z Anną Zajdler w podkaście "Porażka, czyli sukces". Jak się jednak okazuje, w jednej kwestii nie mogą się porozumieć. Więcej przeczytasz tutaj.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.