Ten rozwód Zbigniewa Zamachowskiego był najbardziej bolesny. Pierwsza żona po rozstaniu zamieszkała ze znaną wokalistką

Zbigniew Zamachowski ma na koncie trzy głośne rozstania, ale to pierwszy rozwód był dla niego bardzo bolesny.

Pod koniec marca znów zaczęło być głośno o życiu prywatnym Zbigniewa Zamachowskiego. Wówczas okazało się, że małżeństwo aktora z Moniką Richardson to już przeszłość. Zamachowski wyprowadził się z domu, a oboje szybko znaleźli nowe drugie połówki. Aktor tymczasem ma na koncie już dwa rozwody, ale szczególnie gorzko wspomina utratę swojej pierwszej miłości. 

Zobacz wideo Monika Zamachowska o Zbyszku Zamachowskim: "Podaję mu kapcie"

Martyna Wojciechowska odpowiedziała internautce, która okazała jej wsparcieFani okazują wsparcie Martynie Wojciechowskiej. Podróżniczka odpowiedziała na komentarz

Zbigniew Zamachowski i Anna Komornicka

Zbigniew Zamachowski poznał swoją pierwszą żonę w 1988 roku. Anna Komornicka miała wtedy 20 lat, a on 27. Oboje szybko przypadli sobie do gustu.

Po paru miesiącach przebywania z nim poczułam, że to jest ta osoba, z którą chciałabym być do końca życia, że potrafię go kochać. Miał szczególny wdzięk, który mnie przyciągał, wrażliwość - powiedziała Anna Komornica w rozmowie z Plejadą.

Zamachowski i Komornicka pobrali się w Pałacu Ślubów na Starym Mieście na warszawskiej Starówce. Po ślubie wynajęli niewielką kawalerkę i - jak każda para - mierzyli się z różnymi problemami. Jedne dotyczyły sporej różnicy wieku, inne charakterów. Mimo to Zamachowski był zakochany w żonie bez pamięci, o czym mówił w wywiadach.

Wiem, że bywam potworem. Ona umie to łagodzić. Za największą jej zaletę uważam to, że w ogóle jest, istnieje w moim życiu. Sama jest jedną wielką zaletą - wyznał "Pani".

Martyna Wojciechowska, Przemek KossakowskiWojciechowska opublikowała wymowny wpis. Chodzi o Kossakowskiego?

Nagłe rozstanie małżonków było dużym zaskoczeniem dla opinii publicznej. Podczas gdy Anna Komornicka po rozwodzie zamieszkała z piosenkarką Magdą Femme (z którą według Michała Wiśniewskiego była w związku), Zamachowskiemu doskwierała samotność. Mówiło się nawet, że zmagał się wówczas z depresją, a bliscy nie spuszczali go z oka. W dojściu do siebie pomogła mu druga żona, Aleksandra Justa, którą po wielu latach małżeństwa porzucił dla Moniki Richardson.

Więcej o: