Kukulska zmartwiła fanów. "Podupadłam na zdrowiu". Wszystko przez pracę

Natalia Kukulska zamieściła w mediach społecznościowych nagranie z kliniki, w którym oznajmiła fanom, że czeka ją zabieg. Wokalistka wyznała, że zdrowie jej ostatnio nie dopisuje.

Natalia Kukulska z pewnością nie może narzekać na brak zajęć. Od lat zresztą pozostaje bardzo aktywna zawodowo i nie robi zbyt długich przerw w karierze. Wokalistka wzięła niedawno chociażby udział w projekcie "Babie Lato", w którym współpracuje z gronem innych gwiazd: Mery Spolsky, Bovską, Zalią i Margaret. Natomiast ostatnie miesiące spędziła na koncertowaniu. Teraz artystka wyznała, że tak intensywny czas odbił się na jej zdrowiu. Zdecydowała się odezwać do fanów, nagrywając prosto z kliniki.

Zobacz wideo Wywiad z Natalią Kukulską przerwał nieproszony gość

Natalia Kukulska czeka na zabieg w klinice. Tłumaczy, co się stało

Wokalistka stara się być w stałym kontakcie ze swoimi fanami, dlatego jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często za ich pomocą powiadamia miłośników swojej muzyki o ważnych wydarzeniach czy nowych projektach. Nie brakuje tam też "prywaty". Tym razem Kukulska otworzyła się przed swoimi obserwatorami na temat problemów zdrowotnych.

Czas przyznać się, że ostatnia liczba koncertów, rzeczy - poturbowała mnie. Trochę podupadłam na zdrowiu, na formie - wyznała piosenkarka.

W związku z tym Natalia Kukulska zdecydowała się odwiedzić salon piękności, który specjalizuje się w holistycznym podejściu. Wokalistka zaplanowała dla siebie szereg zabiegów, które pozwolą jej stanąć na nogi i się zregenerować. "Będzie endermologia, będzie peeling, będzie masaż - całościowo, wszystko razem działa jak złoto" - wyliczała artystka. Więcej zdjęć Natalii Kukulskiej znajdziecie w galerii na górze strony.

Natalia KukulskaNatalia Kukulska fot. instagram/natalia.kukulska

Natalia Kukulska żegna się z córką. Anna zaczyna studia za granicą

Ostatnie tygodnie dla Natalii Kukulskiej to był nie tylko intensywny czas w pracy. Wokalistka musiała przygotować córkę do wyprowadzki, bo Anna zdecydowała się kontynuować naukę za granicą. - Córka zaczyna studia, więc wszystko przed nią. Studia musicalowe poza Polską. Taki moment, który zdecyduje, co będzie działo się dalej. Ja po prostu wspieram, trzymam kciuki, ale obserwuję i na nic nie naciskam - zdradziła w rozmowie z Plotkiem.

Nie tylko córka odziedziczyła po mamie talent muzyczny. Kukulska przyznała, że jej syn również ma tę smykałkę. - Nie izolowałam dzieci od naszego życia zawodowego i chyba się im spodobało. Są muzykalni, gdzieś tam mają to w swoim genach. Mój syn jest już bardzo czynnym muzykiem. Zresztą grał też ze mną dzisiaj na scenie. Gra w wielu innych projektach. Jest bardzo wszechstronnym muzykiem. Gra i na perkusji i klawiszach - opowiadała z dumą.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.