Macocha Natalii Kukulskiej przez tabloidy porzuciła karierę i rodzinę. "Nigdy nie byłam akceptowana"

Monika Borys związała się z ojcem Natalii Kukulskiej. Pod koniec lat 80. na świat przyszedł syn pary, Piotr. Przez zazdrość w rodzinie i nagonkę tabloidów zrezygnowała z kariery i porzuciła scenę.

W rodzinie Natalii Kukulskiej odbył się niedawno pogrzeb. "Super Express" dowiedział się, że przyrodni brat wokalistki, Piotr "Pikej" Kukulski, przechodzi żałobę po śmierci babci, która była znaną artystką. Grób Haliny Ossowskiej-Borys odkryto na warszawskich Powązkach. Babcia rapera śpiewała w Zespole Pieśni i Tańca Mazowsze i to ona wykonywała utwór "Dwa serduszka", który Joanna Kulig odtworzyła w filmie "Zimna wojna". Ossowska-Borys była babcią Piotra Kukulskiego ze strony mamy. Jej córka, Monika Borys także zdecydowała się na życie w świetle sceny, ale w pewnym momencie usunęła się w cień. 

Zobacz wideo Natalia Kukulska zaczęła opowiadać o trasie "Babie Lato". Nagle jej przerwano

Monika Borys osiągała sukcesy muzyczne, ale zniszczyła ją negatywna prasa

Monika Borys pod koniec lat 80. była prawdziwą gwiazdą polskiej estrady. Jej piosenka "Słodka lady" królowała na listach przebojów. Karierę zaczynała dzięki współpracy z kompozytorem i członkiem zespołu Trubadurzy Ryszardem Poznakowskim. W 1989 roku zaśpiewała utwór "Co ty, królu złoty" podczas koncertu "Premier" na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu i zachwyciła publiczność, która wyróżniła ją nagrodą. Niedługo potem na świat przyszedł jej syn, Piotr, którego ojcem jest właśnie Jarosław Kukulski. Para poznała się dzięki wspólnemu znajomemu, którym był właśnie Ryszard Poznakowski. Szybko się w sobie zakochali. "Była przebojowa, piękniutka, miała ogromny temperament. Myślę też, że była we mnie zakochana, tyle że liczyła na zbyt wiele z mojej strony" - podkreślił Kukulski w rozmowie z "Angorą".

Dobrą passę przerwała Monice Borys choroba męża i nagonka w tabloidach, gdzie określano ją jako "złą macochę". Pisano, że nie ma dobrych relacji z córką swojego męża, Natalia Kukulską, której mamą jest tragicznie zmarła Anna Jantar. Panie miały być o siebie zazdrosne i wiecznie walczyć o uwagę Kukulskiego. Pisano, że Borys źle traktuje Natalię i to ona jest przyczyną wszelkich problemów.

Nawet gdy już nie byłam częścią tej rodziny, nadal przy każdym artykule związanym z Natalią czytałam, jakie to ona miała straszne życie ze mną, jaka jestem okropna - mówiła po latach Monika Borys w rozmowie z serwisem Kobieta.pl.

Prasa miała z niej taką pożywkę, że wokalistka postanowiła w końcu ustąpić i wycofała się z życia publicznego. Ucięła także wszelkie relacje z rodziną Kukulskich. "Nie próbowałam się bronić. Nie reagowałam na oszczerstwa. Ale w końcu miarka się przebrała... Postanowiłam się rozwieść i zniknąć z życia rodziny, w której nigdy nie byłam akceptowana, licząc naiwnie, że nagonka na mnie się skończy. Nie skończyła się" - wyznała w rozmowie z magazynem "Gala".

Monika Borys z synem PiotremMonika Borys z synem Piotrem fot. kapif.pl

Monika Borys porzuciła show-biznes. Czym się teraz zajmuje?

Monika Borys długo próbowała walczyć o swoją karierę, ale w końcu pod presją mediów ustąpiła. "W końcu doszłam do wniosku, że głową muru nie przebiję. Nie pozostało mi nic innego, jak wycofać się z życia publicznego" - podkreśliła w rozmowie z magazynem "Party". Artystka niedawno obchodziła 58. urodziny. Dziś Borys zajmuje się sprzedażą nieruchomości. Ma także własną firmę deweloperską i osiąga na tym polu spore sukcesy. 

Więcej o: