Żałoba u Kukulskich. Nikt nie wiedział o pogrzebie. "Natrafiliśmy na świeży grób"

Brat Natalii Kukulskiej przechodzi trudne chwile. "Super Express" dowiedział się o niedawnej śmierci w rodzinie. Do tej pory utrzymywano to w tajemnicy.

Choć Natalii Kukulskiej nie trzeba nikomu przedstawiać, nie wszyscy pamiętają, że jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce ma młodszego brata - Piotra. Sytuacja rodzinna pozostaje skomplikowana, jednak niedawno odbył się pogrzeb, o którym opinia publiczna nie miała pojęcia. Chodzi o babcię Piotra Kukulskiego, która przed laty była znaną wokalistką.

Zobacz wideo Natalia Kukulska o dzieciach. Mówi o rozłące z córką

Pogrzeb w rodzinie Kukulskich. Nikt nie miał pojęcia o śmierci wokalistki

Dziennikarze "Super Expressu" na warszawskich Powązkach natknęli się na mogiłę Haliny Ossowskiej-Borys. Kobieta była nie tylko babcią Piotra Kukulskiego, ale i wokalistką Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze. "Odwiedzając Powązki Wojskowe w Warszawie natrafiliśmy na jej świeży grób. Niestety nikt nie informował o jej śmierci, chociaż zmarła już prawie miesiąc temu. Była ona babcią Piotra 'Pikeja' Kukulskiego, przyrodniego brata Natalii Kukulskiej. To właśnie Halina Ossowska-Borys śpiewała znaną piosenkę zespołu 'Mazowsze" pt. "Dwa serduszka", którą Joanna Kulig wykonywała w filmie "Zimna wojna" - czytamy. Na grobie pozostały wieńce z pogrzebu oraz zdjęcia zmarłej.

 

Piotr Kukulski w żałobie. Jakie więzy krwi łączyły go z Haliną Ossowską-Borys?

Piotr Kukulski ma dziś 34 lata. Urodził się ze związku Jarosława Kukulskiego z Moniką Borys. Halina Ossowska-Borys była więc babcią Piotra ze strony mamy. Przez lata pojawiały się plotki, że Natalia Kukulska nie ma najlepszych relacji z macochą, jednak ona sama nigdy publicznie nie odniosła się do tych zarzutów i nie rozmawiała o tej części rodziny z mediami. Niedawno pojawiły się doniesienia o tym, że rodzeństwo Kukulskich jest w konflikcie, czego źródłem może być podział majątku po śmierci ojca, Jarosława Kukulskiego. Piosenkarka jednak chroni prywatności rodziny. Zdjęcia Natalii Kukulskiej z bratem zobaczycie w naszej galerii na górze strony.

Piotr Kukulski przed laty próbował sił w show-biznesie. Pod pseudonimem PeKay (Pikej) chciał zrobić karierę jako raper. Nie udało się, a kilka lat temu wyprowadził się z Polski i zajął handlem nieruchomościami w Hiszpanii. ZOBACZ TEŻ: Córka Kukulskiej pokazała chłopaka. Wiemy, czym się zajmuje. Tego się nie spodziewacie

Więcej o: