To rzadkość. Taco opublikował w mediach kadr z Igą Lis. Publicznie jej podziękował

Taco Hemingway w końcu miał okazję podzielić się z fanami efektami wielomiesięcznej pracy. Właśnie ukazała się płyta "1-800-OŚWIECENIE". Publicznie podziękował każdej osobie, która dołożyła swoją cegiełkę do tego albumu, a jedna z nich była szczególna. Zwrócił się do ukochanej.

Taco Hemingway po trzyletniej przerwie od wydawania nowej muzyki uraczył fanów krążkiem "1-800-OŚWIECENIE" i zapowiedział, że w przyszłym roku ruszy w trasę koncertową. Cała jego ekipa dzieli się w mediach społecznościowych obszerną relacją z pracy nad albumem i opowiadają, jak wyglądały kulisy jego powstawania. Wiemy już, że ważną częścią produkcji była ukochana rapera Iga Lis. Reżyserowała teledyski, ale i stanowiła ogromne wsparcie. Publicznie podziękował jej na Instagramie.

Zobacz wideo Joanna Krupa jest gotowa na nową miłość? "Trójka kandydatów jest gotowa na dzieci". Chciałaby, by Asha miała rodzeństwo

Taco Hemingway publicznie podziękował Idze Lis

Taco Hemingway i Iga Lis nie są zwolennikami upubliczniania relacji. Starają się zachowywać tę część życia w jak największym stopniu dla siebie, przez co raper nie pisze nawet zbyt wiele piosenek o łączących ich uczuciu. Przy okazji wydania nowego krążka zrobił jednak wyjątek i wspomniał o niej w nowym poście na Instagramie. Jest jej wdzięczny za ogrom pracy, jaki włożyła w wizualizację, ale i wsparcie oraz cierpliwość, jakie mu okazała. 

Dziękuję Idze, Dziekonowi, Nikodemowi, Yanowi i całej produkcji za stworzenie nam przepięknej warstwy wizualnej. Idze dziękuję dodatkowo za codziennie wsparcie, za nieustanną wiarę we mnie i olbrzymią cierpliwość w momentach, gdy praca nad płytą całkowicie mnie pochłonęła - pisał Taco Hemingway na Instagramie.

Raper podziękował również pozostałym osobom z produkcji. Zdradził, że pracując nad albumem, spędził 254 godziny w studiu. Uwagę zwraca fotorelacja, którą zamieścił we wpisie. Nie zabrakło tam uroczego kadru z Igą Lis. Więcej zdjęć Taco Hemingwaya z ukochaną znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

 

Taco Hemingway rzadko mówi o relacji z Igą Lis

Taco Hemingway w utworze "Ortalion" z albumu "Europa" ujawnił, dlaczego tak rzadko opowiada o relacji z Igą Lis. Okazuje się, że jest przytłoczony nadmiernym zainteresowaniem mediów. W ten sposób stara się dać ukochanej spokój, którego nie zaznała w dzieciństwie. "Gdyby daliby ci spokój, częściej pisałbym love songi, ale tego dziś nie robię, bo im nie chcę dać zarobić (nie nie, nie)" - słyszeliśmy. Dodatkowo całkowicie zrezygnował z wypoczynku w Polsce, tak aby unikać paparazzi. "Jedźmy na wakacje gdy nas męczą paparazzi (...) Wiem, że ciebie już nękali gdy byłaś jeszcze dzieciakiem (yeah, yeah, yeah)".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.