550 metrów luksusu i jacuzzi w lesie. Tak mieszka Magda z "Żon Warszawy". Załóżcie okulary. Blask aż razi

Magda z "The Real Housewives. Żony Warszawy" chętnie pokazuje dom i przyjmuje w nim koleżanki. Trudno się dziwić. Jej willa to ponad 500 metrów kwadratowych ociekających luksusem. Sami zobaczcie.

Znany na całym świecie format "The Real Housewives" doczekał się swojej edycji w Polsce. Pierwszy odcinek "The Real Housewives. Żony Warszawy" został wyemitowany 6 września na antenie Polsatu. Według zapowiedzi producentów program ma ukazywać "prawdziwe życia bajecznie bogatych warszawianek". Jedną z nich jest Magdalena Pyć-Leszczuk, którą widzowie poznali w pierwszym odcinku. Uczestniczka może pochwalić się nie lada posiadłością. 550-metrowa rezydencja znajdująca się na Bielanach robi niemałe wrażenie. Magda i jej rodzina zamieszkują tam od ponad dwóch lat. 

Zobacz wideo "The Real Housewives. Żony Warszawy". 60 tysięcy złotych na pierścionek to za mało? Barbara Sobczak komentuje. Mówi jakie sceny w programie są dla niej krępujące

"Żony Warszawy". Tak mieszka Magda. Jej dom ocieka luksusem 

Dom Magdy leży niemal w lesie. Mieści się rzut beretem od naturalnego parku. Nowoczesna bryła dobrze wkomponowuje się w otoczenie pełne drzew i zieleni. Mało tego, elegancki i zadbany ogród łączy się z lasem poprzez sekretną furtkę. Oprócz tego w ogrodzie stoi imponujące jaccuzzi.

Środek robi jeszcze większe wrażenie niż malowniczy ogród. Wnętrze domu utrzymane jest w stylu luksusowego hotelu. Jednym z założeń było, aby nigdzie w domu nie pozostawić pustych ścian. Nawet w garażu pokrywa je specjalna okładzina. Poza tym we wnętrzach dominują lustra i kamień. Na dole znajduje się salon połączony z kuchnią i jadalnią. W pomieszczeniach wiszą imponujące lampy, które zostały stworzone z egipskich kryształów.

'Żony Warszawy'. Dom Magdy'Żony Warszawy'. Dom Magdy Materiały promocyjne

Na piętra prowadzą białe schody. Korytarze wyłożone są kremową wykładziną. Na tej kondygnacji znajdziemy pokoje dzieci: Marka i Hani, sypialnię Magdy i Pawła oraz garderobę pani domu. Wszystkie pomieszczenia zachowane są w eleganckim stylu. Dominuje czerń, biel, beże i złote wykończenia. Małżonkowie lubią porządek i czystość, dlatego w domu praktycznie nic nie leży na wierzchu. Warto dodać, że każdy z domowników posiada własną łazienkę i garderobę.

Na ostatnim piętrze znajduje się otwarta przestrzeń, która służy za pokój dzienny i gabinet Magdy i Pawła. Oprócz dwóch biurek znajdziemy tam wygodną sofę, telewizor oraz olbrzymi taras z widokiem na ścianę lasu. Pokój udekorowany jest pamiątkami Pawła z podróży. Więcej zdjęć z rezydencji znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.