Serce Adama Zdrójkowskiego znów jest zajęte? Pokazał tajemniczą dziewczynę

Adam Zdrójkowski wrzucił na Instagram zdjęcia, na których możemy zobaczyć blondwłosą dziewczynę. Aktor przez jakiś czas był singlem, czy to już nieaktualne?

Od czasu zerwania z Wiktorią GąsiewskąAdam Zdrójkowski nie poruszał raczej tematów dotyczących jego życia prywatnego. Para spotykała się od 2017 roku. W październiku 2021 roku ukazały się zdjęcia aktorki z finału "Tańca z Gwiazdami" na których wymieniała czułości z Jakubem Lipowskim. Zdrójkowski wyznał wtedy jednemu z portali, że wygląda to na koniec związku i dodał, że bardzo mu przykro. Para zachowała między sobą kontakt z uwagi na wspólne projekty. Niedawno aktor opublikował na Instagramie zdjęcia, na których widać blondwłosą dziewczynę.

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska zdecydowanie o słowach dotyczących Adama Zdrójkowskiego: Nie odniosę się do tego

Adam Zdrójkowski na wyjątkowej wyprawie z tajemniczą dziewczyną

W niedzielne popołudnie Zdrójkowski wrzucił zdjęcia z wycieczki do stadniny koni. Na ujęciach możemy zobaczyć szczęśliwego Adama i tajemniczą blondynkę. Oboje wyglądają na bardzo zadowolonych z wyprawy. Na jednej z relacji dziewczyna posyła do kamery uśmiechy. Adam dodał również post, na którym pozuje z koniem, dodając dość enigmatyczny opis. "Koń - jest symbolem czasu; promieni słonecznych i księżycowych. Wniosek: trzeba łapać promienie wspólnie" - napisał. Czyżby to było coś więcej niż przyjaźń?  Więcej zdjęć Adama z wycieczki i nie tylko znajdziesz w galerii na górze strony.

Adam Zdrójkowski szczerze o kolegach z branży. "Ego jest gdzieś wyświechtane" 

Aktor, który od dziecka funkcjonuje w show-biznesie, spotkał na swojej drodze mnóstwo osób. Nie wszyscy jednak okazali się dla niego inspiracją i wzorem do naśladowania. "Najczęściej gubią się osoby, które bardzo szybko wszystko dostają, czyli szybkie pieniądze i karierę. Idzie im dobrze, przez rok, dwa lata i ta kariera wystrzela na tyle, że mogą się już równać z osobami, które w tej branży siedzą już wiele, wiele lat. Najczęściej wtedy odbija takim osobom. Nagle system wartości się zaburza, myślą o innych rzeczach. Ego jest gdzieś wyświechtane. Mam nadzieję, że nigdy tak nie miałem, ale to nie mnie oceniać" - mówił w rozmowie z Plejadą. ZOBACZ TEŻ: Wiktoria Gąsiewska komentuje słowa brata o Adamie Zdrójkowskim. Mówi o "miękkiej fai". "Powód jest"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.