Wiktoria Gąsiewska komentuje słowa brata o Adamie Zdrójkowskim. Mówi o "miękkiej fai". "Powód jest"

Internauci byli zdziwieni faktem, że brat Wiktorii Gąsiewskiej skrytykował Adama Zdrójkowskiego zaraz po swojej walce na High League. Aktorka wdała się w dyskusję z fanką i podsumowała byłego partnera. Padły mocne słowa.

Wiktoria Gąsiewska odniosła się do komentarza internautki. Użytkowniczka Instagrama napisała pod jej postem, że była zaskoczona słowami Mateusza "Haribo" Gąsiewskiego, które wypowiedział się negatywnie na temat Adama Zdrójkowskiego - byłego partnera jego siostry. Aktorka nie wytrzymała i postanowiła stanąć w obronie brata. Nie gryzła się w język.

Polecamy: "Boski" Fabio Lanzoni zdobił kiedyś okładkę każdego romansu. Skończył 64 lata. Jak teraz wygląda?

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska o swoim związku. Poznała ukochanego juz 10 lat temu!

Wiktoria Gąsiewska broni starszego brata. Tak ostro nie wypowiedziała się chyba nigdy

Mateusz "Haribo" Gąsiewski po przegraniu walki z Rogerem Sallą w oktagonie podczas High Leaugue 6 udzielił krótkiego, ale głośnego wywiadu. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ. Powiedział w jednej z rozmów, że Adam Zdrójkowski źle traktował jego siostrę, Wiktorię Gąsiewską, dlatego chciałby z nim stanąć w pojedynku. Jedna z internautek była zaskoczona jego słowami i pod jednym z postów Wiktorii Gąsiewskiej tak je skomentowała:

Jesteście super parą z Jasperem i bardzo wam kibicowałam od początku, więc nie piszę nic chamskiego. Po prostu, po co drążyć stare tematy, relacje, kiedy jest się szczęśliwym? Teksty brata, że Adam to miękka faja itd. - podsumowała.

Wiktoria GąsiewskaWiktoria Gąsiewska Instagram / Wiktoria Gąsiewska screen

Aktorka odpowiedziała wprost:

Znam swojego brata i bez powodu nikogo miękką fają nie nazywa. Tu najwidoczniej powód jest - napisała Wiktoria Gąsiewska.

To nie wszystko. Aktorka także udzieliła kilku innych odpowiedzi na komentarze internautów. 

Wiktoria GąsiewskaWiktoria Gąsiewska Instagram / Wiktoria Gąsiewska screen

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się pod koniec 2021 roku. Jednak jak widać nadal przynajmniej jedna połowa tego związku chowa urazę do drugiej. Nigdy nie poznaliśmy prawdziwego powodu rozstania, ale w wywiadach aktorka wspominała, że ciężko je przeżyła.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.