"Boski" Fabio Lanzoni zdobił kiedyś okładkę każdego romansu. Skończył 64 lata. Jak teraz wygląda?

Był uwielbiany przez kobiety. W latach 90. wystąpił na ponad 400 okładkach książek i kaset z gatunku romansu. Dzięki swojej urodzie został okrzyknięty najprzystojniejszym mężczyzną świata. Dziś ma 64 lata. Co teraz robi Fabio Lanzoni?

Kiedyś podkochiwały się w nim tłumy kobiet. Fabio Lanzoni urodził się w 1959 roku w Mediolanie. Karierę w show-biznesie zaczął już od najmłodszych lat. Na dużym ekranie pojawił się już jako dwulatek. Nieco później wystąpił w swoim pierwszym filmie. Jako model zaczął pracować w wieku 14 lat. Aby jego kariera nabrała tempa, zdecydował się na przeprowadzkę do Stanów Zjednoczonych. Tam stał się gwiazdą okładek romansideł

Zobacz wideo Magia lat 90-tych, czyli wspomnienia powracają w literaturze [Popkultura]

Fabio Lanzoni był ikoną lat 90. Zrobił ogromną karierę w show-biznesie

Fabio Lanzoni zasłynął głównie ze swojej urody. Przystojny i opalony, wielu przypominał greckiego boga. Latami podbijał serca nastolatek. Najczęściej można było go zobaczyć na książkach i kasetach z gatunku romansu. W swojej karierze pojawił się na ponad 400 okładkach. Model był znany również z udziału w wielu filmach. Na swoim koncie ma epizodyczne role w produkcjach takich jak "Egzorcysta III", "Brygada Acapulco" czy "Ze śmiercią jej do twarzy". W "Nagim patrolu" czy "Modzie na sukces" zagrał nawet samego siebie. To nie koniec jego sukcesów. Lata temu zajmował się muzyką. Na swoim koncie ma płytę "Fabio After Dark". W latach 90. można go było również zobaczyć w teledysku do piosenki Jill Sobule "I Kissed a Girl". Był też prowadzącym programu "My romance". Po jakimś czasie zajął się kampaniami promocyjnymi. Reklamował między innymi margaryny, dezodoranty czy szczoteczki do zębów.

MAT PRASOWE

 

Fabio Lanzoni. Co teraz robi bożyszcze kobiet?

Po wielu latach jego kariera nieco zwolniła. Obecnie przystojny model korzysta z uroków emerytury. W 2021 roku wziął udział w niewielkim projekcie. Stworzył linię kosmetyków dla mężczyzn, a część dochodu przekazał na fundację, która zajmuje się pomocą dla osób cierpiących na choroby psychiczne. Fabio Lanzoni nadal bardzo dba o swój wygląd. W wolnych chwilach ćwiczy na siłowni.

 

Jakiś czas temu pojawiły się głosy, że Fabio próbuje nietypowych metod na opóźnienie procesu starzenia. Model miał spać w komorze hiperbarycznej. Nigdy nie zdementował tych plotek.

Choć przez wiele lat był obiektem westchnień tłumów kobiet, nigdy nie znalazł prawdziwej miłości. Przez dziesięć lat spotykał się z Sią Barbi. U jego boku spotkać można było również Shoshannę Lonstein czy Kristinę Meiję. Niedawno Fabio obchodził 64 urodziny. Od zeszłego roku, w jego życiu niewiele się zmieniło. Obecnie jest bezdzietnym kawalerem. 

Pamiętacie Fabio Lanzoniego z dawnych lat? Bardzo się zmienił?

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek chwali się płaskim brzuchem. Zdradziła sekret zgrabnej sylwetki. "Każdemu bardzo polecam"