High League 6. Mateusz Gąsiewski vs Roger Salla. Walka tak krótka, że aż smutna. Wiemy, kto wygrał

18 marca 2023 roku o godzinie 20:00 odbyła się gala High League 6. W oktagonie stanęli Mateusz Gąsiewski i Roger Salla. Zwycięzca mógł być tylko jeden.

High League 6 to federacja fight-freakowa założona przez Malika Montanę. 18 marca 2023 roku do walki w oktagonie stanęli Mateusz Gąsiewski i Roger Salla. Ich pojedynek był bardzo zacięty, ale zwycięzca dość szybko się wyłonił. Po wyczerpującej, acz krótkiej walce pojedynek wygrał Roger Salla. Jego radość była przeogromna. Nie krył łez wzruszenia. Karolina Pisarek od razu podbiegła do męża, który wygrał walkę i  pokazał klasę na ringu. Podziękował wszystkim za walkę.

Polecamy: Mąż Karoliny Pisarek będzie się bił. Z jedną rzeczą miała problem. "Byłam przerażona" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo Roger Salla zawalczy na High League. Pisarek: „Ja już się nie mogę doczekać"

High League 6. Roger Salla i Mateusz 'Haribo' Gąsiewski zawalczyli przed milionami widzów. Jeden cios i wszystko jest już jasne

High League 6 od początku przyciąga ludzi spragnionych sportowych emocji, ale także mocnych kontrowersji. W końcu w tym miejscu nie brakuje krwi, potu i wylanych łez. W ostatnim starciu stoczono aż dziewięć pojedynków. Na pierwszy ogień poszli Mateusz 'Haribo' Gąsiewski i mąż Karoliny Pisarek - Roger Salla. Warto tutaj podkreślić, że 'Haribo' miał doświadczenie, ponieważ walczył z Ferrarim. Niestety, z marnym skutkiem, ponieważ pojedynek przegrał. Panowie zaprezentowali pewien poziom sportowy, ale lepszą techniką wykazał się Roger Salla.

Roger SallaRoger Salla High League 6

Kibice w katowickim Spodku nie mogli się nadziwić, że walka trwała tak krótko. Jednak werdykt był oczywisty. Wygrał lepszy. Roger Salla pokazał, że debiut w katowickim Spodku należy do udanych. Mamy nadzieję, że zobaczymy go w przyszłości jeszcze w jakiejś walce.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.