U Karoliny Pisarek była ostatnio cisza. Teraz jej mąż idzie się bić. Zmierzy się z bratem innej celebrytki

Na kolejnej gali High League wystąpi Roger Salla. Mąż Karoliny Pisarek zmierzy się z bratem innej celebrytki.

Gale freak fightowe od kilku lat cieszą się w Polsce sporą oglądalnością. Na fali sukcesu Fame MMA w naszym kraju powstało już kilka federacji, które zajmują się organizacją coraz bardziej wymyślnych pojedynków z udziałem znanych osób. Na ringu widzieliśmy już postaci z wielu dziedzin życia publicznego - od Laluny do Mai Staśko. Federacja High League ogłosiła tym razem, że na kolejnej gali wystąpi Roger Salla, mąż Karoliny Pisarek.

Zobacz wideo Anna Maria Sieklucka o Fabijańskim i gali Fame MMA. "Mam inną optykę"

U Karoliny Pisarek była ostatnio cisza. Teraz jej mąż się będzie bił

Roger Salla zmierzy się w oktagonie z Mateuszem Gąsiewskim - bratem Wiktorii Gąsiewskiej, znanym także pod pseudonimem Haribo. Pisarek opublikowała na Instagramie post, w którym wyraziła ekscytację zbliżającą się walką Rogera. Jak zdradziła, uczucie pary narodziło się właśnie dzięki sportom walki.

Here we go baby! Mój mąż zawalczy na najbliższej gali High League. Jestem podekscytowana! Nasza miłość zrodziła się dzięki sztukom walk. Historia zaczęła się na macie, a dokładniej na macie klubu walki w Warszawie, gdzie podczas mojego treningu wpadłam Rogerowi w oko. Kontynuacja naszej historii była na walce naszego przyjaciela Radka Paczuskiego, gdzie Roger urzekł mnie swoją serdecznością (podał mi wodę) - napisała Pisarek.
 

W dalszej części wpisu czytamy, że walka na ringu była od dawna największym marzeniem Salli. Modelka zdradziła również, że starcie zostało zaplanowane na 18 marca.

Po pierwszej randce zapytałam mojego męża o jego największe marzenie. Powiedział: "chciałbym znów poczuć sportowego ducha, tę presję przed zmierzeniem się z własnym lękiem, znów mieć cel..." (Roger był kiedyś piłkarzem). Po czym dodał: "chciałbym zawalczyć w klatce na freakowej gali". Mamy to!  (...) Twoje marzenie, choć trwa i oby trwało jak najdłużej, w pełni spełni się 18 marca! - czytamy.

Będziecie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.