"Rolnik szuka żony". Tomasz i Justyna się rozstali? Widzowie mają dowody

Justyna i Tomasz z programu "Rolnik szuka żony" mają problemy w związku? W mediach pojawiły się spekulacje, że ich relacja dobiegła końca.

Justyna i Tomasz poznali się w dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolnik od początku nie ukrywał, że kandydatka jest jego faworytką. Kiedy przyszedł moment na ostateczne decyzje, nawet się nie zawahał. Największym problemem w tej relacji była odległość dzieląca miejsca zamieszkania i obawa Justyny przed przeprowadzką. W finałowym odcinku pojawili się jednak razem i wyznali, że poważnie myślą o wspólnej przyszłości. W ostatnim czasie media obiegły informacje, że para mogła się rozstać.

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

Małgorzata RozenekRozenek w kucyku. Za uszami blizny? Wcale nie. Osoba z produkcji zdradza

"Rolnik szuka żony". Tomasz i Justyna się rozstali? Widzowie mają "dowody"

Od czasu zakończenia zdjęć do "Rolnika", Tomek i Justyna byli aktywni w mediach społecznościowych. Zakochani ochoczo publikowali na Instagramie relacje, które pokazywały, jak wygląda ich codzienność na gospodarstwie. W ostatnim czasie jednak z konta pary zniknęły wszystkie zdjęcia. To wznieciło falę spekulacji wśród widzów programu, którzy zastanawiają się, czy związek Tomka i Justyny przetrwał próbę czasu.

Przypominamy, że to nie pierwsze plotki o kryzysie w związku. W przeszłości sugerowano, że Tomasz i Justyna nie są już razem. Jeszcze w grudniu 2022 roku informator z rzekomego otoczenia pary wyjawił w rozmowie z serwisem Plejada, że problemem w ich relacji ma być była żona Tomasza. Kobieta miała namieszać jeszcze podczas ich udziału w programie, kiedy wyjątkowo aktywnie udzielała się na grupie dedykowanej show TVP1. Justyna wówczas stanowczo zaprzeczyła tym pogłoskom. Czy tak będzie tym razem? Czas pokaże.

Danuta MartyniukDanuta Martyniuk schudła 17 kg. "Pisali, że jestem gruba, brzydka, że wyglądam jak mama Zenka"

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Marta Paszkin pokazała się w bikini po ciąży. Fani rozpisują się na temat... ryb

Więcej o: