"Rolnik szuka żony". Justyna i Tomasz się rozstali? Rolniczka zabrała głos

Justyna i Tomasz z programu "Rolnik szuka żony" mają poważne problemy w związku? W mediach pojawiły się informacje, że w ich relacji namieszała była żona Tomasza. Justyna szybko odniosła się do tych spekulacji.

Justyna była kandydatką Tomasza w programie "Rolnik szuka żony". Mężczyzna od początku mówił o tym, że jest jego faworytką. Kiedy przyszedł moment na ostateczne decyzje, wybrał właśnie ją. Największym problemem w ich relacji była odległość dzieląca miejsca zamieszkania i obawa Justyny przed przeprowadzką. W finałowym odcinku pojawili się jednak razem i wyznali, że poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Tę romantyczną sielankę przerwały plotki o kryzysie w związku. Sugerowano nawet, że Tomasz i Justyna nie są już razem. Wybranka uczestnika programu "Rolnik szuka żony" wyjawiła, jak jest naprawdę.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki

"Rolnik szuka żony". Justyna i Tomasz się rozstali? Rolniczka zabrała głos

W ostatnich dniach media obiegły informacje o poważnym kryzysie w związku Tomasza i Justyny z programu "Rolnik szuka żony". Informator z rzekomego otoczenia pary wyjawił w rozmowie z serwisem Plejada, że problem związany jest z byłą żoną Tomasza. Kobieta miała namieszać jeszcze podczas ich udziału w programie, kiedy wyjątkowo aktywnie udzielała się na grupie dedykowanej show TVP1. W dyskusjach z innymi fanami programu kobieta, która podawała się za byłą partnerkę rolnika, nie szczędziła wobec niego słów krytyki.

Jest bardzo nerwowo. Tomek robi, co może, by jakoś załagodzić sytuację. Kocha Justynę i stara się znosić wszystko ze spokojem, uspokajać ją, a jednocześnie okazywać szacunek matce swoich dzieci. Nie jest łatwo. […] Justyna z trudem znosi całą sytuację i nie chce brać udziału w rodzinnych przepychankach. Sama ma za sobą rozstanie i wie, jak byli partnerzy potrafią być mściwi. Ze względu na syna pragnie, by cała sprawa wyglądała jasno i klarownie - przekazał informator serwisu Plejada.pl.

Justyna opublikowała na Instagramie zdjęcie, które zupełnie przeczy tym pogłoskom. Na fotografii widać zadowoloną parę na urlopie. Wyglądają na zrelaksowanych i trudno tu mówić o jakimkolwiek kryzysie. Jedna z obserwatorek postanowiła odnieść się do pogłosek krążących w sieci. 

Wow... a media bębnią o rozstaniu - napisała.

Na ten wpis szybko zareagowała Justyna, tym samym dementując wszystkie plotki. Do wypowiedzi dodała rozbawione do łez emotikony. Wygląda na to, że para z dystansem podchodzi do rewelacji pojawiających się w internecie i skupia się na własnym szczęściu.

Ah te nasze media... - odpisała.
 

Więcej zdjęć Justyny i Tomasza z programu "Rolnik szuka żony" znajdziesz w galerii na górze strony.

 

Pod zdjęciem pary na Instagramie pojawiło się bardzo dużo pozytywnych komentarzy. Widać, że widzowie programu "Rolnik szuka żony" mocno im kibicują. 

Od samego początku kibicowałam i dalej kibicuję. Najfajniejsza para!
Bądźcie szczęśliwi, kochajcie się i szanujcie. Warto żyć dla takich chwil jak wasza.
Piękni wy i piękna miłość - czytamy w komentarzach.

Jak sądzicie, czy związek Justyny i Tomasza z programu "Rolnik szuka żony" przetrwa próbę czasu?

Zobacz też: Mama Roberta Lewandowskiego jest szczęśliwie zakochana. Kim jest jej partner?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.