"Rolnik szuka żony". Była żona Tomasza pojawi się w finale? Ma wiele do powiedzenia. Widzowie zacierają ręce

Fani programu "Rolnik szuka żony" chcą namieszać w życiu Tomasza i zaserwować mu finał z piekła rodem. Zasugerowali zaproszenie do ostatniego odcinka show TVP1 jego byłej partnerki. Skąd taki pomysł?

Tomasz z dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony" ma już za sobą jedno nieudane małżeństwo. Do programu zgłosił się z nadzieją na odnalezienie nowej miłości. Na gospodarstwo zaprosił trzy kandydatki: Katarzynę, Justynę i Klaudię. Po kilku odcinkach mężczyzna zdecydował, że szczęścia spróbuje z Justyną. Na razie wszystko zapowiada się dobrze i fani programu wróżą im wspólną przyszłość. Między parą pojawiło się też więcej bliskości. Wygląda jednak na to, że w budowaniu szczęścia usilnie chce im przeszkodzić była żona Tomasza. Kobieta aktywnie udziela się w sieci i nie zostawiła na mężczyźnie suchej nitki. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgorzata i Paweł pokazali pokój córki

"Rolnik szuka żony". Była partnerka Tomasza uaktywniła się w sieci. Fani mają dla niej propozycję

Po emisji każdego z odcinków programu "Rolnik szuka żony" w sieci toczą się żarliwe dyskusje wśród fanów. Na jednej z facebookowych grup "Rolnik Szuka Żony - Kandydaci" uaktywniła się kobieta, która podaje się za byłą partnerkę Tomasza.  Rzekoma eks uczestnika, Beata, chętnie się udziela i nie szczędzi słów krytyki wobec poczynań rolnika w programie.

 

Więcej zdjęć Tomasza z programu "Rolnika szuka żony" znajdziesz w galerii na górze strony.

Wypowiedzi kobiety tak spodobały się pozostałym uczestnikom grupy, że ochoczo zasugerowali, aby eks partnerka zaskoczyła rolnika w finale programu. W końcu nic lepiej nie przyciąga widzów przed ekrany, niż skrajne emocje. Tomasz z pewnością nie spodziewałby się takiego nagłego zwrotu akcji. Biorąc pod uwagę, że "Beata" głównie go krytykuje, z pewnością nie byłoby nudno i Marta Manowska miałaby nie lada wyzwanie w opanowaniu niezręcznej sytuacji. Uczestnicy grupy stworzyli nawet specjalną ankietę, zgodnie z którą aż 80 proc. osób biorących w niej udział uważa, że produkcja TVP powinna rozważyć taki scenariusz.

Jak sądzicie, czy twórcy programu "Rolnik szuka żony" wezmą to pod uwagę?

 

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Mateusz przywrócił uczestniczkę. Widzowie: Dziewczyno, zwiewaj!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.