Mama Roberta Lewandowskiego jest szczęśliwie zakochana. Kim jest jej partner?

Mama Roberta Lewandowskiego pojawiła się na Mundialu w Katarze, aby kibicować synowi. Kobieta wspierała go z trybun wraz z jego żoną Anną. Lewandowska jest od dwóch lat szczęśliwe zakochana. Kim jest jej wybranek? O piłce nożnej ma niewielkie pojęcie.

Mama Roberta Lewandowskiego jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Facebooku często udostępnia artykuły o Robercie i nie da się ukryć, że jest bardzo dumna z syna. Mama piłkarza chętnie pokazuje też, jak spędza czas wolny. Od dwóch lat jest wyjątkowo aktywna też w świecie sztuki. Wszystko za sprawą ukochanego, który jest artystą. Parter Iwony Lewandowskiej to Jacek Zwoniarski, ceniony rzeźbiarz.

Zobacz wideo Znamy sekret młodego wyglądu Roberta Lewandowskiego. Zdradziła go Anna Lewandowska

Mama Roberta Lewandowskiego jest szczęśliwie zakochana. Jej partner jest artystą

1 stycznia 2020 roku mama Roberta Lewandowskiego, Iwona, zmieniła status relacji na Facebooku i oznaczyła, że jest w związku z Jackiem Zwoniarskim. Para poznała się dzięki przyjaciółce pani Iwony - kobieta zorganizowała dla bliskich imprezę w gospodarstwie agroturystycznym, które należało do Zwoniarskiego. W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" mama Roberta Lewandowskiego wyznała, że jest bardzo zakochana i spotkała fantastycznego człowieka. Jak się okazało, spodobali się sobie już od pierwszej chwili.

On jako gospodarz nas przywitał, od razu coś poczuliśmy, wszystko szybko się potoczyło - wyznała w rozmowie z serwisem.

Jacek Zwoniarski jest artystą rzeźbiarzem. Mężczyzna ukończył warszawską Akademię Sztuk Pięknych, gdzie kształcił się na Wydziale Rzeźby. Tworzy głównie w kamieniu i wykorzystuje jego różnorodny kolor i fakturę. Wybiera granit, marmur, serpentynit i inne materiały. Jego rzeźby wystawione są do sprzedaży nawet za 50 tys. złotych. Artysta zajmuje się także tworzeniem bonsai. W 2022 roku przygotował wystawę "Korzenie" wraz z córką Karoliną Zwoniarską, która także para się sztuką. Mama Roberta Lewandowskiego przyznaje, że jej nowy ukochany nie ma za wiele wspólnego z piłką nożną i powoli oswaja go z nowym, obcym mu do tej pory światem.

Po 16 latach spotkałam fantastycznego człowieka. Ujął mnie tym, że choć wiedział, że jest taki piłkarz jak Robert Lewandowski, to nie miał pojęcia, gdzie gra. Jacek to artysta. Jest rzeźbiarzem, urządza ogrody, ma wiele pasji, ale nie ma wśród nich piłki nożnej. Dopiero przy mnie uczy się futbolu - powiedziała w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Iwona i Anna Lewandowskie kibicują Robertowi w KatarzeIwona i Anna Lewandowskie kibicują Robertowi w Katarze fot. facebook.com/Iwona Lewandowska

Więcej zdjęć Mamy Roberta Lewandowskiego znajdziesz w galerii na górze strony.

Na Facebooku Iwony Lewandowskiej można znaleźć wiele wspólnych zdjęć zakochanych z podróży i wystaw sztuki. Po przyjeździe do Kataru mama Roberta Lewandowskiego wybrała się na wystawę do miejscowego Muzeum Narodowego.

Zdjęcia Iwony Lewandowskiej z partnerem znajdziecie poniżej. 

Zobacz też: "Milionerzy". Dygant i Karolak polegli na drugim pytaniu. Aktor podsumował: Ale wieś...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.