Syn powiedział mu o ślubie trzy dni przed ceremonią. Paweł Deląg wspomniał o "szczególnej sytuacji"

Paweł Deląg wystąpił w podcaście "WojewódzkiKędzierski", w którym ujawnił kulisy prywatnego życia. Opowiedział o ślubie syna i swojej nowej życiowej roli dziadka.

Paweł Deląg należy do niewielkiego grona gwiazd, które utrzymują swoje życie prywatne w tajemnicy. Mimo że jest jednym z najpopularniejszych aktorów, to ze swojej sławy nie korzysta. Nie chwali się swoją codziennością na Instagramie, budząc często niezdrową ciekawość ze strony fanów. Tym razem jednak zaskoczył wszystkich, bo ujawnił kulisy swojego prywatnego życia w podcaście "WojewódzkiKędzierski". Opowiedział o ślubie syna i swojej nowej roli dziadka.

Zobacz wideo Anna Markowska tłumaczy się ze swojej relacji z Pawłem Delągiem

Paweł Deląg dowiedział się o ślubie syna trzy dni przed ceremonią. Wspomniał o okolicznościach

Paweł Deląg ma dwóch synów - Pawła Juniora oraz Mikołaja. Aktor tak dobrze chroni swoją prywatność, że przez lata wszyscy żyli w przekonaniu, że ma tylko jednego syna Pawła. Dopiero w 2021 roku wyszło na jaw, że jest ojcem również Mikołaja. W podcaście "WojewódzkiKędzierski" Paweł Deląg ujawnił jednak zaskakujący fakt związany ze starszym synem. Otóż okazało się, że o jego ślubie dowiedział się trzy dni przed ceremonią. Okoliczności tego wydarzenia były nietypowe.

 Sytuacja była szczególna. Już wtedy nadciągnęła wojna, a raczej napaść Rosji na Ukrainę. To był szczególny moment, dla nas coś się zaczyna, osobiste święto rodzinne, a tutaj duże wydarzenie. Wszyscy zapamiętaliśmy ten dzień. Ślub był ładny, nieduży, w gronie rodzinnym - powiedział.

 Paweł Junior już został ojcem. Wraz ze swoją żoną doczekał się narodzin córki Rozalii. Nowa rola zaskoczyła Pawła Deląga. "Uczucie jest zaskakujące. Nie byłem na to gotowy i wyraźnie powiedziałem w rodzinie, że zwracać się do dziadka może tylko Rozalia, czyli moja wnuczka, więc trochę czasu mam. Nagle coś się otwiera" - powiedział aktor. Paweł Deląg podkreślił również, że nie jest gotowy na samodzielną opiekę nad wnuczką. Podkreślił, że chętnie się nią zajmie, gdy Rozalia "trochę podrośnie i będzie o czym pogadać".

Paweł Deląg współpracował z synem

Paweł Deląg i Paweł Junior mieli okazję razem współpracować. W 2022 roku na ekrany kin studyjnych trafił bowiem film "Pani Basia". Za reżyserię i produkcję odpowiadał Paweł Deląg, któremu pomagał syn. Aktor powiedział po premierze portalowi ohme.pl, że jest bardzo dumny z Pawła Juniora. "Paweł ma tę dobrą cechę charakteru, że potrafi załatwić i ogarnąć dosłownie wszystko, poza tym lubi ludzi i z wzajemnością" - mówił wtedy.

Więcej o: