Zatrudnili Paulinę Smaszcz. Nie boją się medialnych afer Petardy? Firma zabrała głos [PLOTEK EXCLUSIVE]

Paulina Smaszcz objęła stanowisko dyrektorki komunikacji, marketingu i PR w firmie IRCenter. Nie można jej odmówić dużego doświadczenia w branży, jednak w ostatnim czasie wzbudzała wiele kontrowersji swoimi wypowiedziami. Co na to firma, która zdecydowała się ją zatrudnić?

Paulina Smaszcz wiele lat zajmowała się komunikacją i PR-em, pracowała także jako dziennikarka. W ostatnich miesiącach było jednak głośno o jej komentarzach na temat byłego męża Macieja Kurzajewskiego oraz jego partnerki Katarzyny Cichopek. Smaszcz w swoich wypowiedziach i wpisach nie przebiera w słowach. Mentorka kobiet cieszy się, że coraz więcej z nich decyduje się otwarcie mówić o swoich doświadczeniach w związkach i małżeństwach, nie ukrywając nawet bardzo prywatnych kwestii. Komunikacja osobista Pauliny Smaszcz budzi kontrowersje, a ona, jako specjalistka od PR była krytykowana przez inne osoby z tej branży. Postanowiliśmy zapytać firmę, która ją zatrudniła o stanowisko w tej sprawie.

Zobacz wideo Smaszcz: W trumnie będę leżeć w ładnej sukience i jeszcze będę mu grozić palcem

Komunikacja osobista Smaszcz wpłynie na jej nowe stanowisko? Firma zabiera głos

Paulina Smaszcz została dyrektorką komunikacji, marketingu i PR w firmie IRCenter zajmującej się badaniami oraz konsultingiem marketingowym. W oficjalnym komunikacie doceniono jej wieloletnie doświadczenie, talenty i zainteresowania. Wszystko wskazuje na to, że firma nie zwraca uwagi na obecny wizerunek w mediach Pauliny Smaszcz. Postanowiliśmy jednak zapytać osoby zarządzające o to, czy nie obawiają się, jak komunikacja osobista specjalistki wpłynie na jej pracę na wyżej wspomnianym stanowisku.

Pani Paulina Smaszcz jest dla nas przede wszystkim fachowcem i osobą, której umiejętności i wiedza są dla nas bardzo cenne. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie korzystna dla obu stron - powiedziała prezeska zarządu Dorota Peretiatkowicz w rozmowie z Plotkiem.

Wiemy, co Paulina Smaszcz będzie robić w nowej firmie

Pozostaje nam życzyć Paulinie Smaszcz wielu sukcesów. Firma ujawniła już, czym będzie się zajmować na nowym stanowisku i czego będzie dotyczył pierwszy projekt. "Paulina będzie rozwijać obszar związany z badaniami syndykatowymi IRCenter - poprzez kreację unikalnych rozwiązań dotyczących ich promocji oraz projektów 360. Pierwsze wyzwanie to nasz najnowszy projekt dotyczący mężczyzn i działania marketingowe z nim związane". Zdjęcia Pauliny Smaszcz znajdziecie w galerii na górze strony.

Paulina SmaszczPaulina Smaszcz Fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.