Anna Mucha żegna Precigsa. Słowa łamią serce: Andrzeju...

Anna Mucha w mediach społecznościowych pożegnała zmarłego niedawno Andrzeja Precigsa. Aktorka zwróciła się do niego we wzruszających słowach. Przypomniała też, jakim był człowiekiem.

W niedzielę 27 sierpnia media obiegła smutna informacja o śmierci Andrzeja Precigsa. Aktor zmarł w wieku 74 lat. Był znany przede wszystkim z ról w "Klanie" czy "M jak miłość". Wiadomość o jego odejściu wstrząsnęła wszystkimi, którzy mieli okazję z nim współpracować. Wiele koleżanek i kolegów po fachu pożegnało gwiazdę na swój sposób. Katarzyna Cichopek, która w produkcji TVP grała córkę jego postaci, odniosła się do tego w "Pytaniu na śniadanie". Zamieściła także poruszający wpis w mediach społecznościowych. W podobny sposób pamięć po zmarłym uczciła Anna Mucha.

Zobacz wideo Anna Mucha nie poszła na groby, ale na masaż. Tłumaczy się

Anna Mucha wspomina Andrzeja Precigsa na Instagramie

Anna Mucha i Andrzej Precigs także poznali się na planie "M jak miłość". Niedługo po tym, jak pojawiła się informacja o nagłej śmierci aktora, celebrytka zamieściła na InstaStories jego czarno-białe zdjęcie. Na tym tle zwróciła się do zmarłego. "Andrzeju, straszna szkoda... Dziękuję, że byłeś". 

Aktorka dalszą część wpisu poświęciła na to, aby opowiedzieć, jaką osobą był Precigis. Mucha w miłych słowach opisała zmarłego, podkreślając to, na co wskazywali już inni. Według gwiazdy "M jak miłość" był człowiekiem, którego nie dało się nie lubić. 

Andrzej był naprawdę fajnym, ciepłym i dobrym człowiekiem... którego będzie brakować. Dziękuję za twoją obecność, troskę i ciepło. Strasznie przykro - napisała.

Anna Mucha pożegnała Andrzeja PrecigsaAnna Mucha pożegnała Andrzeja Precigsa fot. instagram/taannamucha

Obsada "M jak miłość" żegna Andrzeja Precigsa

W mediach społecznościowych pojawiły się również wpisy innych aktorów z "M jak miłość". Marcin Mroczek opublikował post, w którym wyznał, że śmierć kolegi z planu bardzo nim wstrząsnęła. Z fanami podzielił się ich wspólnym zdjęciem z planu serialu. "Andrzeju. Wiele chwil za nami, wiele rozmów. Spotkanie na planie z Tobą było zawsze fascynujące. To, jak kreowałeś swoją postać, a jakim byłeś człowiekiem, jest dowodem twojej niesamowitej osobowości. Będzie mi brakowało naszych rozmów i wspólnych scen. Spoczywaj w spokoju" - podpisał kadr. 

Nie zabrakło także stosownego pożegnania na oficjalnym profilu produkcji. Do czarno-białego zdjęcia dodano poruszający wpis. "Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Pana Andrzeja Precigsa, aktora związanego z naszym serialem od początku, człowieka wyróżniającego się ciepłem, życzliwością i pogodą ducha. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za możliwość wspólnej pracy przez ponad 20 lat, za wszystkie rozmowy, uśmiechy i wzruszenia. Rodzinie i bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia" - czytamy. Obsada "M jak miłość" zawsze była ze sobą zżyta. Zdjęcia aktorów znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.