Małgorzata Foremniak znika z "Mam talent!". Znamy kulisy tej zmiany [PLOTEK EXCLUSIVE]

Małgorzata Foremniak nie zasiądzie w fotelu jurora w 15. edycji "Mam Talent". Co na to gwiazda? Ma nowe plany na siebie.

Niedawno media obiegła informacja, że "Mam talent!" zostanie zastąpiony w jesiennej ramówce TVN-u przez "Top Model". Fani martwili się o przyszłość ulubionego talent show. Okazuje się, że produkcja powróci na antenę telewizji tej jesieni. Zmiana nie dotyczy jednak tylko czasu, ale i jury. Z programu odchodzą Małgorzata Foremniak i Jan Kliment. W 15. edycji zastąpią ich Julia Wieniawa i Marcin Prokop. Co o tej zmianie myśli Małgorzata Foremniak?

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak wypytują Janka Klimenta o nieprzyzwoite słowa po czesku

Małgorzata Foremniak nie ubolewa po odejściu z "Mam talent!"

Gwiazda zasiadała w fotelu jury od samego początku. Była jedną z ulubionych jurorek. Zawsze dodawała otuchy występującym i nawet kiedy występ nie był najlepszy, ona znajdowała jakiś pozytyw. Po 14 latach Małgorzata Foremniak zrezygnowała jednak z fotela.

Małgorzata Foremniak była jurorką w "Mam talent" przez 14 lat. Teraz chce się skupić na dalszej karierze dramatycznej. Była już rola w "Sonacie", a za chwilę premiera ambitnego serialu "Krew" z nią w głównej roli. Małgosia była bardzo lubianą jurorką i wielka szkoda, że jej nie będzie, ale czekamy z niecierpliwością na nowe projekty - powiedziała Anna Michałowska, osoba z PR-u Małgorzaty Foremniak.

Julia Wieniawa cieszy się z nowej roli

Julia Wieniawa jest wszechstronnie uzdolniona. Gra w filmach, serialach, rozwija karierę muzyczną, a także próbuje sił w biznesie. Do listy może teraz dopisać funkcję jurora w znanym talent show. Gwiazda bardzo się cieszy z nowej roli. "Obiecuję, że stanę na wysokości zadania i postaram się mądrze podejmować decyzje wraz ze wspaniałymi Agnieszką Chylińską i Marcinem Prokopem. Dam z siebie wszystko, będę sprawiedliwym jurorem" - pisała na Instagramie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.