Julia Wieniawa jurorką w "Mam talent!". "Wciąż nie mogę uwierzyć"

Julia Wieniawa zasiądzie w jury "Mam talent!". Podziękowała za wsparcie i opisała swoją drogę do sukcesu.

W "Mam talent!" szykuje się prawdziwa rewolucja. W jury nie zobaczymy już Jana Klimenta i Małgorzaty Foremniak. Zamiast nich obok Agnieszki Chylińskiej zasiądzie Marcin Prokop, który wcześniej był prowadzącym i Julia Wieniawa. To ostatnie nazwisko jest dużym zaskoczeniem ze względu na młody wiek gwiazdy. Aktorka i piosenkarka skomentowała całe zamieszanie.

Zobacz wideo Julia Wieniawa pokazała odnowiony salon po powrocie

Julia Wieniawa jurorką w "Mam talent!". "Pamiętacie tę dzidzię?"

Julia Wieniawa karierę zaczęła jeszcze jako nastolatka, grając w serialu "Rodzinka.pl". Dziś ma 24 lata i sporo sukcesów na koncie. Gra w filmach, serialach, rozwija karierę muzyczną, a także próbuje sił w biznesie.

Ta mała 14-letnia dziewczynka z marzeniami właśnie została nowym jurorem w "Mam talent!". Pamiętacie tę dzidzię, która zaczynała swoją przygodę? Pamiętacie tę dzidzię, która dostała pierwszą podwójną platynę? Ta dzidzia zaczynała jako talerz w piosence "Gościem Bądź" w szkole musicalowej. Także jeśli w szkolnym teatrzyku dają wam rolę drzewa w tle - głowa do góry, wszystko przed wami - napisała.
 

"Scena zawsze była moim miejscem i jestem niesamowicie wdzięczna wszystkim osobom, które we mnie zawsze wierzyły i dały mi szansę realizować marzenia" - dodała. Wieniawa cieszy się, że teraz będzie mogła dać szansę innym.

Obiecuję, że stanę na wysokości zadania i postaram się mądrze podejmować decyzje wraz ze wspaniałymi Agnieszką Chylińską i Marcinem Prokopem.

Podziękowała też za pozytywne komentarze i wszystkie SMS-y oraz telefony, które otrzymała. "Dam z siebie wszystko, będę sprawiedliwym jurorem" - zapewnia. Na swoim kanale nadawczym napisała natomiast, że wprost nie może w to uwierzyć. "Nie ukrywam, że tego typu nobilitacja nawet nie była w sferze moich marzeń (...) Wciąż nie mogę uwierzyć, że teraz to ja zasiądę w jury i będę mogła przyczynić się do odkrycia wielu wspaniałych talentów i dać tym programem szansę np. jakiejś innej małej, marzącej Julce. Mam nadzieję, że stanę na wysokości zadania, bo to duża odpowiedzialność". Więcej zdjęć Julii Wieniawy i jej drogi znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.