Maja Sablewska o przesadzaniu z medycyną estetyczną. "Moja twarz jest duża, bo mam tyle wypełniaczy" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Maja Sablewska po dłuższym czasie zaprzeczania, przyznała się do tego, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. W rozmowie z Plotkiem przyznała, że w pewnym momencie przesadziła i zdała sobie sprawę, że jej twarz jest nieproporcjonalna do ciała.

Maja Sablewska dała się poznać szerszej publiczności jako menadżerka gwiazd. Wtedy raczej trzymała się z boku, dbając o interesy swoich podopiecznych. Pod jej skrzydłami były m.in. Doda, Marina Łuczenko czy Edyta Górniak. Po jakimś czasie jednak postawiła na siebie. Przyjęła propozycję bycia jurorką w programie rozrywkowym stacji TVN - "X-Factor". Wtedy też przeszła spektakularną metamorfozę. Zapuściła włosy, zmieniła styl, a także widać było też znaczne zmiany w jej twarzy. Już na pierwszy rzut oka widać było, że m.in. powiększyła usta. 

Zobacz wideo Maja Sablewska o przesadzaniu z medycyną estetyczną. "Zdałam sobie sprawę, że moja twarz jest duża, bo mam tyle wypełniaczy"

Maja Sablewska przesadzała z medycyną estetyczną. "Zdałam sobie sprawę, że moja twarz jest duża, bo mam tyle wypełniaczy"

O i ile internauci byli zachwyceni metamorfozą Mai, szybko okazało się, że poprawianie urody może przerodzić się w obsesję. W wywiadzie dla Plotka przyznała, że w pewnym momencie przesadzała z medycyną estetyczną, a jej twarz przestała pasować do ciała, o które prezenterka bardzo dba. Nie ukrywa, że sporo pracuje nad swoją sylwetką.

[To było - red.] jakoś w pandemii. Był taki moment, że zdałam sobie sprawę, że dbam o swoje ciało, rzeźbię swoje ciało, a moja twarz jest dalej duża, bo mam tyle wypełniaczy, że to się tak szybko nie rozpuści - przyznała w rozmowie z dziennikarką Plotka Maja.

Powiedzenie sobie "dość" to jedno, jednak powrót do właściwych proporcji nie jest taki prosty. Sablewska musiała najpierw znaleźć odpowiedniego specjalistę, a potem uzbroić się w cierpliwość. Uzyskanie pożądanego efektu udało się dopiero po dwóch latach. Cały wywiad obejrzycie wyżej, a więcej zdjęć Mai dostępnych jest w naszej galerii na górze strony.

Przez dwa lata pod okiem wybitnego fachowca, mojej pani doktor, udało mi się dojść do takiego wizerunku, który sobie cenię - dodała.

Maja Sablewska przed metamorfozą. Rok 2008Maja Sablewska przed metamorfozą. Rok 2008 kapif

Więcej o:
Copyright © Agora SA