Marcin Hakiel i Magda Stępień są parą? To raczej nie uciszy plotek. Przez przypadek ją pokazał

Niedawno internauci zaczęli spekulować na temat rozstania Marcina Hakiela i jego partnerki Dominiki. Teraz wiele wskazuje na to, że tancerz spędza czas z Magdaleną Stępień. Wystarczy spojrzeć na ich profile na Instagramie.

Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek związał się z Dominiką, która nie była związana z show-biznesem. Celebryta publikował wspólne zdjęcia z ukochaną, jednak nie pokazywał jej twarzy. Od jakiegoś czasu na jego Instagramie brakuje jednak romantycznych ujęć. Fani zaczęli pytać go o rozstanie, ale nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi. Tymczasem pojawiły się spekulacje, że być może Hakiel spotyka się z Magdaleną Stępień, modelką i byłą partnerką Jakuba Rzeźniczaka. Na ich profilach na Instagramie pojawiają się podobne ujęcia. Tancerz przez przypadek pokazał też zdjęcie, na którym widać Stępień.

Zobacz wideo Magda Stępień o Annie Lewandowskiej

Marcin Hakiel i Magdalena Stępień są parą? Zdjęcia nie kłamią

Na początku Hakiel i Stępień opublikowali niemal identyczne zdjęcia panoramy Gdańska. Wówczas internauci wprost zapytali go o nowy związek. "Kiedy się pan przyzna do związku z Magdą S.? Ta sama wasza relacja z tym samym widokiem - przypadek?" - napisała jedna z komentujących. Pod postem rozwinęła się dyskusja. W końcu głos zabrał Hakiel. "Rozumiem, że bycie dziennikarzem śledczym jest dzisiaj w cenie. Będę zobowiązany za przedstawienie dowodów na powyższe stwierdzenia lub ich usunięcie. Dziękuję za wszystkie komentarze, szanujmy się. Dobrej niedzieli!" - odpowiedział.

Uwagę zwraca również to, że zarówno Magdalena Stępień, jak i Marcin Hakiel oznaczyli na relacji wspólną znajomą. Oprócz tego modelka zareklamowała ubrania w białym stroju. Na jednym ze zdjęć tancerza widzimy w tle kobietę, która jest tak samo ubrana, jak Stępień. Przypadek?

Marcin Hakiel i Magdalena StępieńMarcin Hakiel i Magdalena Stępień Instagram.com/marcinhakiel,magdalena__stepien

Internauci spekulują, że być może Magdalena Stępień będzie uczestniczką "Tańca z Gwiazdami". O tym, że Marcin Hakiel ma wrócić do show, media piszą od dawna. Jak myślicie, właśnie rodzi się nowe uczucie w show-biznesie? Zdjęcia modelki i tancerza znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.