Marcin Hakiel już nie wrzuca zdjęć z Dominiką. Zapytano go o rozstanie. Nie był zbyt wylewny

Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek zaczął spotykać się z piękną blondynką, której twarzy nigdy nie pokazywał. Ostatnio jednak na jego Instagramie panuje ponury nastrój i... brakuje zdjęć z ukochaną. Miłość się skończyła?

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek zszokowali wszystkich, gdy w zeszłym roku zamieścili na swoich mediach społecznościowych wspólne oświadczenie. Informowali w nim, że każde z nich postanowiło iść swoją drogą i po siedemnastu latach kończy się ich związek. Od tamtego czasu prezenterka potwierdziła relację z Maciejem Kurzajewskim, a tancerz poznał piękną Dominikę i stracił dla niej głowę. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek

Internautki przerażone. Ich idol znów ma złamane serce?

Ostatnio na Instagramowym koncie Marcina Hakiela można było zaobserwować smutne zdjęcia i filmiki, o czym pisaliśmy. Fanki zaczęły martwić się o tancerza, szczególnie, że lubił chwalić się nową ukochaną w mediach społecznościowych (mimo, że nie pokazywał jej twarzy, by dbać o jej prywatność). Ostatnio jednak nic z nią nie wstawia. W komentarzach zaczęło pojawiać się coraz więcej pytań. Ostatni raz tajemnicza partnerka Hakiela pojawiła się na ich wspólnym zdjęciu na początku maja tego roku. W połowie czerwca fotoreporterom udało się przyłapać parę razem na sopockiej plaży. Od tej pory cisza. Tancerz postanowił odpowiedzieć na niektóre komentarze. - Proszę pisać śmiało, co pan chce powiedzieć, na pewno uzyska pan wsparcie - pisała jedna z internautek.

Dziękuję, u mnie wszystko dobrze. Mam nadzieję, że u pani również - odpowiedział uprzejmie Hakiel.

Pudelek skontaktował się z tancerzem, by rozwiać wszystkie wątpliwości i dopytać, czy faktycznie między nim, a Dominiką doszło do spięcia i para się rozstała. Odpowiedź Marcina jednak nie rozwieje niczyich wątpliwości: - Bez komentarza. Dobrego dnia! - odpisał portalowi. Próbowano także skontaktować się z jego partnerką, jednak do czasu publikacji artykułu nie uzyskano żadnej odpowiedzi. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Hakiel rozstał się z Dominiką? Jego odpowiedź jest zdawkowaHakiel rozstał się z Dominiką? Jego odpowiedź jest zdawkowa KAPiF.pl / KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.