Internauci dopytują Marcina Hakiela o rzekomą relację z Magdaleną Stępień. Odpowiedział

Internauci spekulują, że Magdalenę Stępień i Marcina Hakiela połączyło płomienne uczucie. Co miałoby więc stać na przeszkodzie? Tancerz postanowił odpowiedzieć, jak jest naprawdę.

Niedawno pojawiły się plotki o rzekomym kryzysie w związku Marcina Hakiela i pięknej Dominiki, z którą tancerz związał się po bolesnym rozpadzie 17-letniego związku (w tym 14-letniego małżeństwa!) z Katarzyną Cichopek. Internautki zaczęły dopytywać Hakiela o to, ponieważ zmartwiły się faktem, że tancerz nie wrzuca już z nią zdjęć, a te, które dodaje, wydają się być smutne. 

Zobacz wideo Magdalena Stępień

Marcin Hakiel związał się z Magdaleną Stępień? Jest odpowiedź

Ostatnio tancerz wybrał się nad morze i postanowił wstawić relację stamtąd. Na zdjęciu widoczna była panorama Gdańska, dokładnie dzielnicy Śródmieście. Jak się okazało, niemalże w tym samym czasie identyczną relację na swój Instagram wrzuciła Magdalena Stępień. Internauci zaczęli więc spekulować, że Hakiel i Stępień połączyli siły i nad morzem znajdują się... razem. "Kiedy się Pan przyzna do związku z Magdą S.? Ta sama wasza relacja z tym samym widokiem - przypadek?" - pytała internautka. Pod ostatnim postem Hakiela rozpoczęła się zażarta dyskusja, w którą włączył się nawet sam zainteresowany.

Hakiel i Stępień są razem w Gdańsku?Hakiel i Stępień są razem w Gdańsku? instagram.com/marcinhakiel

Hakiel i Stępień są razem w Gdańsku?Hakiel i Stępień są razem w Gdańsku? instagram.com/magdalena__stepien

Rozumiem, że bycie dziennikarzem śledczym jest dzisiaj w cenie. Będę zobowiązany za przedstawienie dowodów na powyższe stwierdzenia lub ich usunięcie. Dziękuję za wszystkie komentarze, szanujmy się. Dobrej niedzieli! - napisał.

Cóż, jak wszyscy dobrze wiemy, przypadki chodzą po ludziach. Ale żeby aż tak? Nie można się zatem dziwić, że internauci zaczęli mieć podejrzenia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.