Katarzyna Dowbor ma nowego członka rodziny. "Wniósł dużo radości do mojego życia"

Katarzyna Dowbor podzieliła się z fanami dobrą wiadomością. Jej rodzina się powiększyła. Pokazała nowego członka familli w mediach społecznościowych.

Katarzyna Dowbor od zawsze wspominała, że w jej domu rodzinnym było mnóstwo zwierząt. Dziennikarka dorastała w towarzystwie psów, kotów, świnek morskich czy ptaków. Rodzice od małego pokazywali jej miłość do czworonogów. Obecnie prezenterka opiekuje się dwoma kotami, Fioną i Yeagerem oraz trzema psami: Rumplem, Felkiem i Lulu. Dowbor ma również trzy konie: Rodezję, Surmę i Bosmana. Niedawno do jej zwierzęcej rodzinki dołączył nowy członek.

Zobacz wideo Czy Katarzyna Dowbor utrzymałaby się z emerytury? "30 lat pracowałam w spółce państwowej"

Katarzyna Dowbor powiększyła rodzinę. O kogo chodzi?

Katarzyna Dowbor aktywnie działa w mediach społecznościowych. Dziennikarka zebrała na profilu na Instagramie ponad 150 tysięcy obserwujących. Regularnie dzieli się ujęciami z życia prywatnego. Okazało się, że w jej domu pojawił się nowy pies. "Moje serce skradł Stefan! Ma trzy i pół miesiąca. Waży 17 kg i lubi być noszony na rękach! Trochę rozrabia, ale wszystkich kocha. I wniósł bardzo dużo radości do mojego życia(...)" - napisała Dowbor. 

 

Katarzyna Dowbor pokazała już kilka fotografii nowego domownika. Fani byli zachwyceni. Pies dziennikarki przypadł im do gustu. Wspominali także czworonoga prezenterki, który odszedł miesiąc wcześniej. "Pojawił się następca Benia. Piękny", "Świetny wybór", "Najlepiej zalepia się dziurę nowym członkiem rodziny, o poprzednim się nie zapomina, ale nowe futerko w domu pomaga się uśmiechnąć" - pisali w komentarzach. Więcej zdjęć Katarzyny Dowbor znajdziecie w galerii na górze strony. 

Katarzyna Dowbor jakiś czas temu straciła ukochanego psa

Katarzyna Dowbor niedawno musiała zmierzyć się ze stratą ukochanego psa, którym opiekowała się przez aż dziewięć lat. Jakiś czas temu dawna gwiazda Polsatu opublikowała wzruszające zdjęcia. Nie kryła, że czuje dużą tęsknotę. "Odszedł Benio! Mój cudowny, mądry, dobry Benio. Miał wielkie serce, kochał wszystkich: psy, koty, konie a najbardziej ludzi. Uwielbiał, kiedy w domu byli goście, wszystkich witał głośno, szczekając i merdając swoim pięknym ogonem. Nigdy na nikogo nie warknął, nikogo nie ugryzł, nie wchodził w konflikty" - pisała wówczas na profilu na Instagramie. Pies Benio odszedł 11 czerwca 2023 roku. Był berneńskim psem pasterskim. ZOBACZ TEŻ: Wielki ogród, eleganckie schody i stylowe dodatki. Tak mieszka Katarzyna Dowbor. Jest na czym zawiesić oko

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.