Sylwia Gaczorek i Tomasz Fornal są razem? Internauci mają dowody. Przyłapano ich

Wygląda na to, że los skrzyżował drogi Sylwii Gaczorek i Tomasza Fornala. Dociekliwi internauci mają dowody, że między tą dwójką jest coś na rzeczy.

Polscy siatkarze zdobywają ostatnio coraz większe sukcesy, co udowodnili podczas finału Ligi Narodów. Do znanych graczy należy 25-letni Tomasz Fornal, który na początku roku łączony był ze znaną z "Top Model" Sandrą Rosz. Życiowe uczuciowe sportowca ponownie wraca na języki, tym razem za sprawą relacji z fryzjerką, influencerką i bizneswoman, Sylwią Gaczorek.

Zobacz wideo Tomasz Fornal rozgoryczony po porażce w finale Ligi Mistrzów: Dzisiaj świętować nie ma czego

Sylwia Gaczorek i Tomasz Fornal są razem? Internauci spekulują

Choć Sylwia Gaczorek i Tomasz Fornal nie wrzucili do sieci wspólnego zdjęcia, to internauci przeprowadzili małe śledztwo, z którego wynika, że zainteresowani nie tylko obserwują się na Instagramie, lubią swoje zdjęcia, ale i... publikują z tych samych miejsc. To jednak nie wszystko. Jedna z trójmiejskich restauracji opublikowała nagranie, na którym widać świętujących sukcesy siatkarzy. Widzimy na nim Fornala i Gaczorek, którzy siedzą przy jednym stoliku.

Sylwia Gaczorek i Tomasz Fornal przy jednym stolikuSylwia Gaczorek i Tomasz Fornal przy jednym stoliku fot. Instagram @chlebiwinochmielnogdansk

Kim jest Sylwia Gaczorek? Zaczynała od zera, a milionerką stała się w wieku 25 lat

Sylwia Gaczorek doświadczenie we fryzjerstwie zdobywała m.in. u boku znanego stylisty Macieja Maniewskiego. Swój pierwszy salon fryzjerski otworzyła w Krakowie, gdzie mieszkała przez wiele lat. W 2021 roku wystartowała z kolejnym biznesem - tym razem warszawskim salonem. Gaczorek rozpoznawalność zdobyła jednak przede wszystkim przez działalność w sieci. Pod koniec 2022 roku była gościem podkastu Żurnalisty, gdzie przyznała, że drogę na szczyt rozpoczęła od zera. W jej rodzinie brakowało pieniędzy i z tego względu chciała szybko zacząć na siebie zarabiać. Gaczorek milionerką stała się już w wieku 25 lat.

Więcej o: