Mick Jagger skończył 80 lat. Porzucił używki i dziś dba o zdrowie jak mało kto. Tak utrzymuje formę

Mick Jagger obchodził okrągłe urodziny. Wokalista w przeszłości prowadził rockandrollowy tryb życia i nie stronił od używek. Dziś można brać z niego przykład. Jak dba o formę?

Mick Jagger 26 lipca 2023 roku skończył 80 lat. Legendarny muzyk i frontman grupy The Rolling Stones jest wciąż pełen energii i pozostaje aktywny zawodowo. Choć w przeszłości nie stronił od używek, dziś stara prowadzić się higieniczny tryb życia. Lista jego zdrowych nawyków robi wrażenie. Jak Mick Jagger dba o zdrowie?

Zobacz wideo Muzyka, która łączy pokolenia. Krawczyka, Kozidrak czy Rodowicz uwielbiają i starsi, i młodsi

Mick Jagger skończył 80 lat. W utrzymaniu formy pomaga mu sport

Choć Jagger nigdy nie miał problemów z nadwagą, nie stroni od ruchu i regularnych ćwiczeń. W utrzymaniu formy ma pomagać mu norweski trener personalny Torje Eike. Wokalistka ma codziennie biec przez kilka kilometrów, jeździć na rowerze, wykonywać ćwiczenia oporowe i rozciągające, jak i trenować kick-boxing. Od jakiegoś czasu praktykuje także jogę, którą łączy z ćwiczeniami gimnastycznymi. Co ciekawe, w wolnym czasie Jagger ma również ćwiczyć.... balet. Wszystko dzięki obecnej partnerce Melanie Hamrick, która jest zawodową baletnicą.

 

Mick Jagger dba również o to, co kładzie na talerz

Kluczowa w utrzymaniu prawidłowej formy jest również dieta. Mick Jagger stara się jeść dużo warzyw, owoców, produktów pełnoziarnistych, roślin strączkowych, ale i chudego mięsa i ryb. Frontman grupy The Rolling Stones nie zapomina także o odpowiednio dobranej suplementacji w postaci witamin i oleju z wątroby dorsza. Co więcej, muzyk zdaje sobie sprawę, jak ważne jest również zdrowie psychiczne. Stroni zatem od używek, konfliktów i ceni sobie spokój. Dba również o pielęgnację skóry, regularnie nawilżając ją wysokiej jakości kremami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.