Magda Narożna w bikini. "Jak z okładki magazynu"

Magda Narożna w czasie wolnym odpoczywa na terenie SPA. Pokazała się przy tym w kostiumie kąpielowym, co wywołało falę komplementów. Liderka zespołu Piękni i Młodzi niedawno sporo schudła.

Magda Narożna od lat zachwyca polską publiczność jako wokalistka zespołu Piękni i Młodzi. Na Instagramie artystki możemy dowiedzieć się nieco więcej na temat jej życia prywatnego. Ostatnio Narożna odwiedziła SPA, co nie mogło obyć się bez fotorelacji. Uwagę przykuła sylwetka wokalistki, gdyż pokazała się ona w bikini.

Zobacz wideo Magda Narożna zachwycona talentem córki: Ma lepszy głos niż ja

Magda Narożna wypoczywa w bikini. Fani się dziwią, że ma czas na treningi

Wokalistka nie narzeka na brak zajęć. Koncerty zajmują jej wiele czasu, ale jak się okazuje, dobrze zarządza grafikiem i nie zaniedbuje kwestii sportu. Po jej sylwetce widać, że regularnie dba o aktywność fizyczną. "Magdaleno, jaka forma! Masz czas na treningi, jak tak dużo wyjazdów/koncertów?" - zapytał obserwator artystki, który jest trenerem personalnym. Narożna odpowiedziała: "Myślę, że wiesz doskonale, że dla chcącego nic trudnego". Na najnowszym zdjęciu widzimy wokalistkę w czarno-złocistym bikini, która uśmiechnięta pręży się na leżaku w spa. 

Pani wygląda, jak z okładki magazynu, a nie na relaksie wakacyjnym - czytamy w komentarzach.
 

Magda Narożna schudła nie tylko dzięki treningom

"Zdrowe podejście do życia... niekoniecznie tylko i wyłącznie wyrzeczenia! Naucz się żyć w zgodzie ze swoim organizmem: nawadniaj się, staraj się jeść jak najmniej przetworzone i zdrowe produkty, regularność, sen i w moim przypadku przede wszystkim aktywność fizyczna" - tak wokalistka opisała swoją metamorfozę w jednym z postów na Instagramie. Jesteście ciekawi, jak wyglądała dawniej? Odwiedźcie naszą galerię na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.