Wiadomo, czy syn Sylwii Peretti miał dziewczynę. Ujawniła się i pożegnała go

21 lipca odbył się pogrzeb Patryka, syna Sylwii Peretti. Z nekrologu umieszczonego na cmentarzu dowiedzieliśmy się, że pożegnała go również partnerka.

Syn Sylwii Peretti zginął tragicznie w wypadku samochodowym w nocy z 14 na 15 lipca w Krakowie. 24-latek kierował pojazdem, który wpadł w poślizg i dachował. Prokuratura potwierdziła, że kierowca miał we krwi 2,3 promila alkoholu. Jechał także prędkością znacznie przekraczającą dozwoloną w tamtym miejscu. Oprócz Patryka śmierć poniosło trzech mężczyzn, którzy jechali jako pasażerowie. 21 lipca odbył się pogrzeb syna Sylwii Peretti. "Super Express" informuje o napisie na nekrologu.

Zobacz wideo Zagadkowe nazwisko Sylwii Peretti. Zdradziła nam jego historię

Syn Sylwii Peretti miał dziewczynę

Jak informuje tabloid na nekrologu, który dziennikarze dostrzegli podczas pogrzebu Patryka, napisano, że był on nie tylko synem i wnukiem, ale również chłopakiem. Umieszczono także szczególną prośbę.

Pogrążona w głębokiej żałobie rodzina. (...) Prosimy o nieskładanie kondolencji - mogliśmy przeczytać.

Sylwia Peretti nie zabrała głosu podczas pogrzebu, ale złożyła wieniec żałobny z szarfą, na której widniał napis. "Najukochańszemu synowi. Kochająca mama". "Super Express" zwrócił uwagę też na przedmiot, który trzymała w dłoni. Żałobnicy w czasie uroczystości mogli usłyszeć poruszającą przemowę księdza. Powiedział, że Patryk przyszedł spotkać się z Bogiem, w czym towarzyszą mu bliscy, po czym zwrócił się do nich. "Przyjaciele zmarłego Patryka: smutne bywają rozstania, z którymi nieraz trudno się pogodzić, lecz daleko smutniejsze są pożegnania, gdy ktoś nam bliski na zawsze odchodzi. Bo tak już jest urządzony ten świat, że co jakiś czas następuje zmiana pokoleń". Zdjęcia Sylwii Peretti z synem znajdziecie w galerii na górze strony.

Pogrzeb syna Sylwii PerettiPogrzeb syna Sylwii Peretti east news

Więcej o: