Popek pochwalił się ukochaną. W końcu. "Oby już na zawsze i bez dram"

Raper Popek niedawno opublikował zdjęcie z wakacji. U jego boku można zauważyć partnerkę Katarzynę.

Popek od dawna jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskich show-biznesie. Wiele lat temu dał się poznać jako raper, związany z zespołem Gang Albanii. Rozpoczął również karierę jako zawodnik MMA. Popek miał również problemy z prawem i spędził w więzieniu aż siedem lat. Na jakiś czas wyjechał nawet z Polski z uwagi na list gończy, którym był ścigany za kradzież z włamaniem. Do kraju wrócił w 2016 roku. 

Zobacz wideo Mikołaj Śmieszek chciałby nagrać utwór z Popkiem [PLOTKERSI]

Popek pochwalił się partnerką. W końcu pokazał ukochaną

Większość fanów Popka niewiele wie o jego życiu prywatnym. Artysta od wielu lat jest w związku z ukochaną Katarzyną. Para doczekała się nawet dwójki dzieci: córki Julii i syna Borysa. Dziewczynka skończyła 12 lat. Chłopiec urodził się w 2018 roku i jest oczkiem w głowie rapera. Związek Popka i Kasi zaliczył wiele wzlotów i upadków. Ukochana aktora nie jest osobą publiczną. Fani mogli zauważyć ją przykładowo podczas programu "Taniec z Gwiazdami", gdzie okazała wsparcie swojemu partnerowi, który wówczas brał udział w programie.

 

Niedawno Popek wraz z ukochaną wybrali się na wakacje. Choć nie zdradzili, gdzie dokładnie pojechali, obecnie odpoczywają na słonecznej plaży. Fani mieli okazję to zobaczyć, ponieważ raper w końcu opublikował zdjęcie z ukochaną. Obserwatorzy nie powstrzymali się od komentarzy. "W końcu wspólne zdjęcie", "Ludzie mają ze sobą dwójkę wspaniałych dzieci. Są kupę lat ze sobą. Nie tylko u gwiazd są takie perypetie. Oby już na zawsze i bez dram. Szczęścia robaczki", "Miłość kwitnie, wczasy nad morzem, drinki z parasolką, to jest życie" - pisali pod postem. 

Jak wyglądał Popek w młodości? Fani porównują go do postaci z "M jak miłość"

Wizerunek Popka od zawsze budził mieszane uczucia wśród fanów. Jego skaryfikacja na twarzy spotykała się głównie z oburzeniem. Kontrowersyjny artysta ma również wytatuowane gałki oczne. Popek posiada również złote implanty zębów. Jakiś czas w sieci pojawiło się archiwalne zdjęcie rapera. Popek lata temu wyglądał kompletnie inaczej. Fani zastanawiali się, kogo kiedyś przypominał. Część użytkowników doszła do wniosku, że wygląda jak Marek Mostowiak z serialu "M jak miłość". Pozostali przyrównywali rapera również do Andrzeja Gołoty. Stwierdzili, że w młodości Popek był bardzo przystojny. ZOBACZ TEŻ: Popek miał romans, teraz jest ofiarą stalkingu. Była kochanka nie odpuszcza jego rodzinie. Zabrała głos

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.