Celebryci sprzedają filmiki z życzeniami. Za jedno wideo Ibisza trzeba zapłacić ponad 150 zł. Ale nie on jest najdroższy

Za odpowiednią stawkę celebryci mogą złożyć wam życzenia okolicznościowe. Swoje usługi w tym zakresie oferują m.in. Krzysztof Ibisz czy Filip Chajzer. Kto ceni się najbardziej?

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Dominika Gwit zatańczyła z Krzysztofem Ibiszem

Chcielibyście, żeby Krzysztof Ibisz złożył wam urodzinowe życzenia? Marzenia się spełniają. Musicie tylko mieć w portfelu ponad 150 złotych. Oczywiście prowadzący "Tańca z gwiazdami" nie odwiedzi was osobiście. Możecie jednak otrzymać krótki, spersonalizowany filmik z jego udziałem. Usługi w tym zakresie świadczy też wielu innych celebrytów. Niektórzy z nich wysoko się cenią.

Za odpowiednią stawkę celebryci mogą złożyć wam życzenia okolicznościowe. Czyje usługi są najdroższe?

Za pomocą specjalnej aplikacji Hype Me możecie zamówić życzenia okolicznościowe od polskich celebrytów. Gwiazdy obsługują urodziny, rocznice ślubu, zaręczyny oraz wiele innych okazji. Wystarczy uiścić odpowiednią kwotę i już możecie cieszyć się spersonalizowanym filmikiem od idola. Swoje usługi w tym zakresie oferują między innymi: Krzysztof Ibisz, Filip Chajzer, Rafał Brzozowski, Jan Borysewicz, Joanna Jabłczyńska, Norbi czy Popek. Najwyżej ceni się ten ostatni. Za życzenia w wykonaniu rapera trzeba zapłacić ponad 400 złotych. W przypadku innych gwiazd ceny wahają się w granicach od około 100 do ponad 200 złotych.

Co ciekawe, kiedy kilka lat temu na taki pomysł wpadło kilku kontrowersyjnych youtuberów, takich jak Bonus BGC, Tiger Bonzo czy Body Christ, jednak zostali oni wyśmiani. Sprzedawanie personalizowanych życzeń jest popularne także wśród zagranicznych gwiazd. W ich przypadku kwoty są jednak znacznie większe. Z krótki filmik z udziałem Caitlyn Jenner trzeba podobno zapłacić dwa i pół tysiąca dolarów. Jak widać, wirtualne życzenia od celebrytów to dziś intratny biznes.

Chcielibyście, żeby któryś z wymienionych celebrytów złożył wam życzenia?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.