"Mask Singer". Ważka zachwyciła podczas występu, ale kim jest Bocian? Mamy kolejne wskazówki [PLOTEK EXCLUSIVE]

W najnowszym odcinku "Mask Singer" Bocian zdradza kolejne informacje na swój temat. Widzowie idą za głosem jednego z członków jury i mają swój typ dotyczący tego, kim jest ta postać.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Polska odsłona "Mask Singer" co tydzień przyciąga przed telewizory coraz większą liczbę widzów. Fani w każdym odcinku poznają tożsamość kolejnej gwiazdy, która do tej pory występowała pod maską. W sieci znajdziemy dużo spekulacji odnośnie tożsamości kryjących się pod charakteryzacją.

"Mask Singer". Ważka zachwyciła całe studio występem

W najnowszym odcinku "Mask Singer" Ważka zachwyciła całe studio. Sama Julia Kamińska nie kryła podziwu, wsłuchując się w głos zamaskowanej gwiazdy. Podczas występu całe jury kołysało się w rytm utworu. Trzeba przyznać, że Ważka ma ogromny talent wokalny.

Zobacz wideo "Mask Singer" - Ważka zachwyciła swoim występem

"Mask Singer". Mamy nowy trop dotyczący Bociana

Bocian po raz pierwszy pokazał się publiczności w drugim odcinku show TVN. Wiemy już, że jest kobietą, która lubi przebywać w ciepłych krajach i kocha tworzyć z chórem. Z najnowszych wskazówek wynika, że to także miłośniczka wszystkiego, co się błyszczy i może mieć coś wspólnego z Los Angeles. W załączonym wideo Bocian zdradza, w jakiej branży się specjalizuje.

Jest szary, jest okropny, jest go ciągle za dużo. Jeśli nienawidzisz kurzu tak jak ja, wybierz Bociana. W domu, w pracy, na imprezie. Dzisiaj wszędzie musisz błyszczeć. Jeśli lubisz piękne świecidełka to zapraszam do LA - mówił o sobie Bocian.
Zobacz wideo "Mask Singer" - kim jest Bocian? Mamy trop!

W ostatnim odcinku "Mask Singer" Kacper Ruciński stwierdził, że pod maską skrywa się Anna Karwan, co również podzielają widzowie. Pozostali członkowie typują Natalię Kukulską i Omenaę Mensah.

Jak myślicie, kim jest Bocian i Ważka?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.