"Mask Singer". Do jury dołączy nowy detektyw. Znamy go ze słynnego teleturnieju

"Mask Singer" powiększy jurorskie grono. W najbliższym odcinku do detektywów tropiących gwiazdy w maskach dołączy doskonale znany z TVN gospodarz teleturnieju.

Bądź na bieżąco. Więcej informacji ze świata telewizji przeczytacie na stronie Gazeta.pl

"Mask Singer" niedawno zagościł w polskiej telewizji, lecz szybko zyskał sympatię widzów. Co tydzień w zrealizowanym z rozmachem show występują gwiazdy schowane za tytułowymi maskami. Jurorzy próbują odgadnąć, kto kryje się za przebraniem. Nie jest to proste, ponieważ nawet wokal może być mylący. Teraz do grona detektywów, czyli Julii Kamińskiej, Joanny Trzepiecińskiej, Kacpra Rucińskiego i Kuby Wojewódzkiego dołączy... Hubert Urbański.

Zobacz wideo "Mask Singer" - trop KOGUT

"Mask Singer". Do jury dołączy Hubert Urbański

W najbliższym odcinku, który zobaczymy w sobotę 9 kwietnia, grono jurorskie będzie miało dodatkowe wsparcie. Hubert Urbański, podobnie jak pozostała czwórka, będzie próbował odgadnąć, kim są śpiewające stwory. Na scenie wystąpią Deszcz, Ważka, Bocian i Kogut, którzy jak dotąd doskonale radzili sobie w wokalnych zmaganiach. Jak do tej pory, nikt jeszcze prawidłowo nie obstawił, kto kryje się za wymyślnymi strojami. Tym razem widzowie będą mogli zobaczyć, jak typuje prowadzący "Milionerów".

 

Choć jurorzy jak dotąd nie trafili, widzowie są przekonani, że Deszczem jest Natasza Urbańska. Mają także swoje typy do pozostałych uczestników. Obstawianie w mediach społecznościowych sprawi widzom dużo frajdy. Tym bardziej, że w każdym odcinku postacie zdradzają ciekawostki ze swojego życia, które mogą naprowadzić na właściwy trop. Jurorzy w studiu co tydzień głosują na najlepszy ich zdaniem występ. Uczestnik z najmniejszą liczbą punktów musi się pożegnać z show. W ostatnim odcinku zdemaskowana została Dorota Gardias, która śpiewała w przebraniu róży. Zmyliła publiczność tak skutecznie, że nie brakowało porównań do śpiewu Dody. Myślicie, że Hubert Urbański poradzi sobie w nowej roli?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.